Onemli Gunler Banner
Sayfa 902/1030 İlkİlk ... 4028028528929009019029039049129521002 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by hello Yazıyı Oku
    Aktifbanktan vadeli doviz açamıyorum.. aktifte yokmu oyle bi hesap yoksa..vadesiz döviz aciliyor

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aktifbank'ta vadesiz döviz hesabını açtıktan sonra dövizinize faiz alabilmek için repo yapmanız lazım. Dövizle repo alım seçeneğinden. Akşam 17'ye kadar koyabilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by d.ricardo Yazıyı Oku
    Bunların çoğu artık geçerli değil arkadaşlar. Birer puan altı gibi düşünebilirsiniz birçoğunu.
    Bu sabah ICBC ye %26,25 ten para yatırdım. Yeni para...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by hello Yazıyı Oku
    Aktifbanktan vadeli doviz açamıyorum.. aktifte yokmu oyle bi hesap yoksa..vadesiz döviz aciliyor

yanlış yere yazıldı pardon.

4. "Migros Ticaret Anonim Şirketi (Migros AŞ) kredi borçlarının ödemesinde kullanılmak üzere 100 milyon TL tutarında 2 yıl (728 gün) vadeli tahvil ihraç ediyor.

Talep toplama tarihinin başlangıcı 22 Ekim olarak belirlenen tahvilin vade başlangıç tarihi ise 24 Ekim 2018 Çarşamba. Tahvilin 1’inci kupon ödemesi 23 Ocak 2019 tarihinde yapılacak.

MİGROS YATIRIMCIYA YÜZDE 4,75 İLAVE FAİZ ÖDEYECEK
    Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yer alan beyanına göre Migros yatırımcılara üç aylık Türk Lirası referans faiz oranına (TRLIBOR) ilave olarak yüzde 4,75 faiz ödemeyi taahhüt etti. 22 Ekim itibarıyla TRLIBOR (gösterge faizi) 3 aylık faiz oranı yüzde 28,24 olduğu dikkate alındığında tahvilin Migrosa finansman maliyeti yıllık yüzde 32,99'a çıkıyor."

2 yıl vadeli
    yıllık % 33 basit , % 37 bileşiğe denk geliyor.Nitelikli yatırımcı satış imiş.
    Esasında fena bir seçenek gibi durmuyor ama min . 1 milyon

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Yeni Açıklama
    BAHÇELİ: CUMHUR İTTİFAKI DURUYOR, YERELDE İTTİFAK YOK
    Bu ne hız be 1 gün bekleyip sonra dönseydin keşke. hızına yetişemiyoruz.

6. https://www.paragaranti.com/cds buradaki rakamlar sabit, hiç değişmiyor. bloomberg de mefta oldu. başka bir site varmı turkey cds için?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Yeni Açıklama
    BAHÇELİ: CUMHUR İTTİFAKI DURUYOR, YERELDE İTTİFAK YOK
    Bence bunlar yerelde ittifakta anlaşamadı. Bahçeli çok istekliydi, ama akp kabul etmedi. Bahçeli bu yüzden andımızı bahane ederek kendince onurlu bir şekilde yerelde ittifaktan çıkmış oldu. Yoksa gerçek bir sürtüşme olsaydı iş tamamıyle biterdi...Tabii millet bunu yiyecek o ayrı...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by gk1986 Yazıyı Oku
    Aktifbank'ta vadesiz döviz hesabını açtıktan sonra dövizinize faiz alabilmek için repo yapmanız lazım. Dövizle repo alım seçeneğinden. Akşam 17'ye kadar koyabilirsiniz.
    Teşekkürler dediğiniz gibi yaptim.. bunu diyelimki 10 gun yaptim..Ama 5 inci gun bozdurdum.. bütün faizi bosami gidiyor..yoksa nkolay bono gibi kac gün kalirsa kaldigi kadarmi faizi isliyor

Sayfa 902/1030 İlkİlk ... 4028028528929009019029039049129521002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •