Sayfa 903/1004 İlkİlk ... 4038038538939019029039049059139531003 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    yüz karası seçimlerim
    sahol
    polho(bilançoda zaten bi şey yok)
    Üstadım sahol de ciddi şekilde robotik işlemler olduğuna inanıyorum ve manipülasyon en üst düzeyde adıyla yakışmayan şekilde zorla hisseyi tutuyorlar belli ki son gidisten önce sallayıp atmak istedikleri yolcular var , aynı hikayeyi hep gördük bugün bu endekste benim ekranımda takip ettiklerimde tek eksi olan inanılmaz

2.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Üstadım sahol de ciddi şekilde robotik işlemler olduğuna inanıyorum ve manipülasyon en üst düzeyde adıyla yakışmayan şekilde zorla hisseyi tutuyorlar belli ki son gidisten önce sallayıp atmak istedikleri yolcular var , aynı hikayeyi hep gördük bugün bu endekste benim ekranımda takip ettiklerimde tek eksi olan inanılmaz
    Var bi problem çözemiyorum
    bu hissenin bu piyasada bu fiyatlarda işlem görmesi olacak şey değil

3.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Var bi problem çözemiyorum
    bu hissenin bu piyasada fiyatlarda işlem görmesi olacak şey değil
    Hocam , aynı şeyleri söylediğimiz hisseler gidince bakakaldik Durmuş Döven rygyo yu 10 yıl baskiladi 55 kuruş 75 kuruş arasında, şimdi 6 lira olunca TV ye çıkmış diyor ki bir deposunun fiyatında bu fiyatla bedava diyor ,bu da yarın 20 olsa aynı şeyi söyleriz , Mayıs 2013 te 12.4, Ocak 2018 de 11.40 şimdi Ocak 2021 yine 11.50 ama endeks veya dolar bazında nerede aslında bu iki grafiğini incelemek lazım yani endeks dolar ve sahol u üst üste koyup bakmak lazım ve bu üç tarihteki favok lerini karşılaştırmalı o zaman net sonuç çıkınca boşver gitsin fiyatı

4. Boşver gitsin diyorum ama tabii kolay değil millet tonla para kaldırırken nasipsiz gibi bakmak , Konya ya gidip çilehaneye kapanıp terbiye olmak lazım ,😀

5.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Boşver gitsin diyorum ama tabii kolay değil millet tonla para kaldırırken nasipsiz gibi bakmak , Konya ya gidip çilehaneye kapanıp terbiye olmak lazım ,��
    ..................................

6.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    dostum
    yabancının döküldüğü hisseler revaçta örnek son kaçırdığım büyük balık otkar.

7.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    dostum
    yabancının döküldüğü hisseler revaçta örnek son kaçırdığım büyük balık otkar.
    Evet aynen katılıyorum Alarko dan yabancı çıktı rahatladı , yabancı daha çok işi bozuyor görüntüsünde bu dönemde ne hikmetse

toprağım bilir,senelerdir yabancının ağırlıklı olduğu hisseden kaçarım. parayı bulduklarında acımasızca devirirler tahtayı. sonrada aynı malı tekrar almak için bekletirlerde bekletirler.

Sayfa 903/1004 İlkİlk ... 4038038538939019029039049059139531003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •