Sayfa 904/1003 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Evet sey belirttin Toplam Fark kismini Huseyin. Ben takasina da araci kurumlarina da, hicbirseyine de bakmiyorum, bugun bir bakayim dedim. Baksak ne olacak.

Ziraat konusunu da iyi yakalamissin. Devamli artiyor, o yazdigimiz mahkeme, yasak falan degildir herhalde. Datalarda bir problem vardir benim tahminimce. Ziraat tombikte aldiklarini verdi yanliz. Devlet baba degilmis.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Birisi yazmış: yaşıyorsan füze at reis, biz anlarız .
    Muahahahaha.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Toplam Fark 22 milyon olmus Sulunun takaslarinda. Sormak lazim Matrikse bu niye boyle diye. Ortada bir hata olmasi lazim.
    666,toplam farkla ilgili durum dikkatimi çekmis ve sana sormustum.bana şu yanıtı vermiştin.
    "SPK'dan yasak yiyenlerin, mahkemesi olanlarin vs lotlari gecici olarak kayittan cikariliyor. Mesela 3 Nisan'da 3 milyon lot cikarilmis."
    Sence bu kadar lot artışı verdiğin cevapla açıklanabilir mi?

Duhul
    Feb 2018
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    186
     Alıntı Originally Posted by huseyin81 Yazıyı Oku
    Son 1 aydır toplam fark bolumundeki lot artıyor.iki aydır ziraat yatırım 17 milyona yakın lot almıştı ama takaslarında + 2 milyon görünüyor.toplam fark bölümü 15 milyon artmış.ziraat yatırım alımları toplam fark bölümüne aktarılmış gibi.
    15 ML lot takaslarda yok gezinmeye çıkmış sanırım ))

5. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Ziraatin mallari gecmemis iste takaslara. Devlet baba miydi yoksa???

7. Endeks grafiğinde son görünüm....

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...250355383b.png

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Altay niye yazmiyorsun hic? TGT'yi de mi attin yahu gruptan? Insanlari idare etmek lazim, moderatorluk zor is.
    Sn. 666,

Haklısın bu işin moderasyonu çok zor....Fakat, keyifli tarafı ;

25 gün gibi kısa bir sürede 130 hulkbank yatırımcısına ulaşmayı başardık...Şimdilik her şey yolunda çok şükür...

Halk sigorta ve Halk hayat ' ın TVF 'ye satışının ardından, cuma günü fiyata yansımaması enteresan oldu...

Halbuki 6,4 milyar TL piyasa değerinden işlem gören hulk , 2,3 milyar TL iştirak satışı yapıyor...Bu rakam piyasa değerinin % 34 'üne denk geliyor ama hisseye etkisi sıfır malesef....

Buda, tahtanın sahibi CITI 'nin niyetinin hiç de iyi olmadığını göstermesi bakımından manidar...

Hazır yazmışken bugün gruba attığım bir grafiği sizlerle de paylaşayım.

Bist 100 5 dakikalık grafik... İçinde bulunduğumuz yükseliş kanal hareketini bu şekilde takip ediyoruz...

Sayfa 904/1003 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •