Sayfa 905/992 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,233 - 7,240 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Büyük bankalar bürüt 11.75 -12 arası mevduat faizin geçmez küçük bankalarda 12-12,50 arasını geçmez bu seneyi böyle kapatırız.

2. Enflasyonda bu sene 8,5 civarı olur çıkmasına izin vermezler. İlk üç aylık bileşik enflasyon % 2.28

3. Icinden ne saydirmistir...peeeehhhh
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Şimdi sitenin önünde sütçü vardı. kadınlarla siyaset konuşuyordu. 38 yaşında elektrik mühendisiymiş. İşsiz kalmış. Firması iflas etmiş. Hükümetin son 15 yılda yaptıklarını yaşadığım sürece unutamam, travma yaşıyorum diyor. Türbanlı 3 genç kadınsa , sütçünün ALLAH inancını sorgulayarak, '' inanıyorsanız sabredeceksiniz, rızkı veren de alan da O' dur. Sizin sabrınızı karşılıksız bırakmaz '' diyorlardı. Kadınlar gidince sütçü bildiğiniz sabretti.....
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

4.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar SWAPLAR kapalı, yurt dışından para gelmiyor, devlet fazla para basınca para dövize gidiyor. Bunun çaresi ya döviz bulacaksın yada faizi arttıracaksın devlet ikisini de beceremiyor. daha önce söylediğim gibi tek umudu dövizi yüksekten bozdurup mevduata geçişi sağlamak.
    Borsayı unutmayın. 81 den kağıdı alan mevduatcinin senede aldığını 2 haftada aldı. Daha da alacaklar gibi. Bu sene faizden hayır yok.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Borsayı unutmayın. 81 den kağıdı alan mevduatcinin senede aldığını 2 haftada aldı. Daha da alacaklar gibi. Bu sene faizden hayır yok.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yanlız borsa o durumdayken o büyük riski alanın o kazancı anasının ak sütü gibi helaldir.
    Büyük cesaret isteyen bir iş yapmıştır.

%30 faiz vermeden kimse dolar bozdurmaz ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Yanlız borsa o durumdayken o büyük riski alanın o kazancı anasının ak sütü gibi helaldir.
    Büyük cesaret isteyen bir iş yapmıştır.
    Kimine gore oyle tabii..

Kimi de korku yerine buyuk bir acgozluluk ile almistir.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Kimine gore oyle tabii..

Kimi de korku yerine buyuk bir acgozluluk ile almistir.

Syg,
    çevremdeki borsacılardan şunu gözlemledim birebir tanıdıklarımdan o ara yogun iletişim halindeydim herbiriyle(sen aldın mı ben alayım mı muhabbeti olur ya)
    para kaybetmeyi göze alan ve stoplose çalışan borsacı na kadar cevremde varsa aldılar yada kademeli olarak girdi
    ama mıymıntı kuruş hesabı yapan borsacılar ise kenarda izledi
    bunlar benim cevremde gözlemlediğim borsacı arkadaşlarımın davranışları

Sayfa 905/992 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •