Sayfa 905/2404 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955100514051905 ... SonSon
Arama sonucu : 19227 madde; 7,233 - 7,240 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı

1. Ben kazandığımda geldim yazdım ..kaybettiğimde de yazdım ...mert'çe yazdım ...

Kendi paramla oynuyorum borç parayla oynamıyorum kimseye yalan borcum yok ..kazansam da kaybetsem de ..övgü alsam da eleştiri alsam da ne boy'um kısalıyor ne de uzuyor ...ama vicdanım rahat...yalan yazmıyorum.
    Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Ben kazandığımda geldim yazdım ..kaybettiğimde de yazdım ...mert'çe yazdım ...

Kendi paramla oynuyorum borç parayla oynamıyorum kimseye yalan borcum yok ..kazansam da kaybetsem de ..övgü alsam da eleştiri alsam da ne boy'um kısalıyor ne de uzuyor ...ama vicdanım rahat...yalan yazmıyorum.
    Dünya alem şahittir ..kazandığımda ses tonum neyse kaybettiğimde de aynı ...kimsye sataşmadım küfür etmedim eleştirmedim ..suçu kendimde buldum...kendi dediklerime bildiklerime uymadım,niye başkasına suç bulayım!?
    Hayat hoş gerisi boş

3.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku

Olmasi gereken de bu. Bravo

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
     Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku

DAYI erkek adam yiğit adama yalan dolan yakışmaz ben hiç hazmıyorum ama hep oynuyorum
    niye yazayım neden yazayım onane pozumdan banane başkasının pozundan
    adın mert baskasına hep dert
    ____________V_K____________

5.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Dünya alem şahittir ..kazandığımda ses tonum neyse kaybettiğimde de aynı ...kimsye sataşmadım küfür etmedim eleştirmedim ..suçu kendimde buldum...kendi dediklerime bildiklerime uymadım,niye başkasına suç bulayım!?
    Bu dalgada kendimce tek hatam ...daha önce de yazdığım gibi ...paçal pozisyonlarımı erken açmam oldu ..ben genelde terse kaldığımda 2000-2500 pointte paçal yaparım bu defa 5 pozisyonu yaklaşık 5bin pointte yaptım ..kendimce tek hatam bu ...

Zamanı geriye alsak ben gene orda şort açardım ama paçalı erken yapmazdım.
    Hayat hoş gerisi boş

6.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku

Olmasi gereken de bu. Bravo
    Eyvallah
    Hayat hoş gerisi boş

7.  Alıntı Originally Posted by VEDAT Yazıyı Oku
    DAYI erkek adam yiğit adama yalan dolan yakışmaz ben hiç hazmıyorum ama hep oynuyorum
    niye yazayım neden yazayım onane pozumdan banane başkasının pozundan
    adın mert baskasına hep dert
    ooolm başkan ..xu100 ...86 den beri şortum diyorsun ..endeks 109 oldu ...bırak bu ayakları

Zaten bu alemde kimi başkan yapsam aleme dert oldu ya
    Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
     Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    ooolm başkan ..xu100 ...86 den beri şortum diyorsun ..endeks 109 oldu ...bırak bu ayakları

Zaten bu alemde kimi başkan yapsam aleme dert oldu ya
    :
    bu piyasadan kim para kazanmadıysa gitsin yumurta,limon satsın dayıı
    ben hisselere ağırlık veririm 128 binde kenara çekildim dönüş sinyali alırsam basarım şhortu
    ____________V_K____________

Sayfa 905/2404 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955100514051905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •