Sayfa 905/1002 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,233 - 7,240 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Şuanki hisse değerlerine göre performansını düşük bulduğumu EID günün hsyf rekortmeni olacak gibi görünüyor.
    Ama böyle artışalrda üstadın dediği gibi tüm fonlar relatif getiri olarak eksi yazarlar. Az artan veya az düşen yatay piyasalar hsyf ler için daha iyi.
    x30 ve x100 ağırlıklı fonlar iyi getirir.
    diğerleri daha az...

2. investing sıçtı yine bugün...

3.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Saydıklarınızın hepsi eksi

Afv ve aes'i kastettim. Ve belki AFS. Cogu için erken henuz piyasaların açılmasına bile 2 saat var.

Cumartesi sabahı boyle bir pazartesi düşünen var mıydı. Hic sanmıyorum. Varlik dağılımının önemi her zamankinden daha onemli oluyor böyle günlerde.
    nasda...q futures u yanlış görmüşüm %4 diye haklısınız.
    yanlız tff nin fon getirisi fazla eksi olmayabilir.

4. bist100 152.78 $ (8.79% ) dolar bazında

Bir iki günlük trendden sonra azıcık da swing yatay piyasaya sarsak, hsyf'ler de yetişse mis olur.

gbc/ıpv/dbh artırdım bugün. uzun zamandır dolar bazlılara dokunamıyordum, iyi oldu bir yandan.

Bu dolar filmine çok yetişemedik, bir dahaki filme daha çok lotla katılırız en azından.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5. Arkadaşlar safça ama içten bir sorum olacak eurobond fonum var doların düşmesi ile eurobondu düşmesi ne ölçüde koreledir...

Doların 750 olması ihtimaline göre bizi neler beklemektedir...

Fiba eurobond
    Qnb eurobond
    İş eurobond

Var bende %10 pörtföy...

Syg ve svg

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

6.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    piyasa binali yıldırımı da pozitif algılamaz bence. piyasa ciddi ekonomi deneyimi olmayan birini bence artık istemiyor.
    Kesinlikle Binali beyin ekonomiyle uzaktan yakından ilgisi olmamalı...

Derviş çapında donanımlı güven veren kredisi çok olan biri şart yoksa fena hemde çok...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

7. https://www.strawpoll.me/21244946

Çok alakasız olacak ama bir karar arefesindeyim, merak ettim buradaki insanların genel eğilimini bir oy atarsanız sevinirim.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8. Aşı haberi ters köşe yaptı.
    Altın varlıkları bu sebeple artırıyordum son zamanlarda, umudum yoktu açıkcası.
    Pzifer ve biontech firmasına dair pozitif haberler 1 ay öncede vardı.
    Piyasa bunu takmamıştı.
    Şimdi ise tam tersi bugünkü açıklamaları fiyatlıyor.
    Yapacak bir şey yok.
    GBC, IPV eksi yazacak.
    TKF, Ereğli, Ford artı.
    Saygılar.

Sayfa 905/1002 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz