Sayfa 906/1002 İlkİlk ... 406806856896904905906907908916956 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,241 - 7,248 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Kamuda açik kaynak kodlu yazılım kullanimi zorunlu hale geldi. Cumhurbaşanliği genelgesi yayinlandi.

Kamu kurumlari, askeri kurumlar, BİT ler, KİT ler, ve belediyeler zorunluluk olmadikça açik kaynak olmayan sistemleri ve yazilimlari bundan sonra kullanamayacaklar.

https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...0230729-34.pdf

2.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Kamuda açik kaynak kodlu yazılım kullanimi zorunlu hale geldi. Cumhurbaşanliği genelgesi yayinlandi.

Kamu kurumlari, askeri kurumlar, BİT ler, KİT ler, ve belediyeler zorunluluk olmadikça açik kaynak olmayan sistemleri ve yazilimlari bundan sonra kullanamayacaklar.

https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...0230729-34.pdf
    Kimse devlet tasarruf yapmıyor demesin.

3.  Alıntı Originally Posted by tcspirit Yazıyı Oku
    Kimse devlet tasarruf yapmıyor demesin.
    bunlar çerez parası.
    kastedilen tasarruf uçakların inmediği havaalanı
    insanları geçemediği dövüz fiyatlı otoban ve köprü
    veya kanal istanbul gibi projelerin ötelenmesi kastediliyor.
    yoksa kamuda üç-bes genel müdür pasat a binmis bizi batırmaz.
    tabi binmesinler iyi olurda bizi kurtarmaz

4. Merhaba e devlet ya da mkkda güncel fon fiyatlarınızı nasıl görüyorsunuz? Bi ayar ya da izin mi gerekiyor.? Mesaide açıkl***** bekliyorum hep. Mkk şifrem falan yok ya da yıllar önce varsa da bilmiyorum

5.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Merhaba e devlet ya da mkkda güncel fon fiyatlarınızı nasıl görüyorsunuz? Bi ayar ya da izin mi gerekiyor.? Mesaide açıkl***** bekliyorum hep. Mkk şifrem falan yok ya da yıllar önce varsa da bilmiyorum
    e-devlet şifrenle giriyorsun.e-devlete gir,merkezi kayıt kuruluşu yaz direk girersin.sonrs da linki kaydet.

6. Teşekkürler.
    Mkk fiyatları
    Goh 6.26
    Yay 520.94
    Yas 8.93
    Yle 3.53
    Zjv 4.76
    Zpc 8.05

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bateri çalarken beyni dörde ( 4 ) nasıl itinayla bölüyorsak , yatırım - spekülasyon - kısa vadeli al&sat - birikim 4 atlısında da sakin kalarak bu süreci yönetebiliriz. sakin kalmak, dürtüsel tepkiler vermemek , belirsizlik , şans , rastlantısallık, ve volatiliteyi yol arkadaşı olarak kabullenmek... hella sis farları eşliğinde...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

8. Yabancı fonların hesaplama saati değişince aslında bir fırsat oldu diyebilir miyiz yoksa ben mi bir yeri kaçırıyorum? Getiriler artık 1 gün gecikmeli geliyor gibi oldu. Mesela geçtiğimiz cuma günkü nasdak yükselişinin getirisi fonlara yarın yansıyacak. Diyelim ki şu an abd vadeliler ekside ve öğleye kadar satış emrini verdik fona. Getiri 2 gün sonra yansıdığı için aslında bu düşüşten korunmuş oluyoruz. Bu şekilde bir strateji yapabiliriz gibi sanki.

Sayfa 906/1002 İlkİlk ... 406806856896904905906907908916956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •