Onemli Gunler Banner
Sayfa 907/999 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917957 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,249 - 7,256 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Turksat da artık yeni binalara internet veremiyor. Yeni alt yapı izni de verilmiyor ona da, sadece türk telekom altyapısını kullanabiliyor sayın kastırşef. Orayı da tıkamış muhteşem yöneticilerimiz. Reha bey uydu internet bir alay firma var. Çanak benzeri taktıkları şeyle çekim alanı arasına ne kadar bina girerse, ya da en ufak yağmurda karda internet gidiyor. Bu tarafta yeni binalar hem çanaklı internete başvuruyor bi gaza gelip sonra kullanmaya başlayınca internet bir var bir yok, bir gün var 2 gün yok. Sonbahardan sonra hele hiç yok. Sibanettir ıvır zıvır bir alay firma var hepsi aynı

2. Bir de 30mb falan dedikleri arada binalar oldukça 2mb civarına düşüyor, o da internet yok gibi birşey

3. Heleki uzaynet konyada bayisi yoktu baktığım da. Adamlar sistem kurmak için başka şehirden gelecekler doğrudürüdt çekmeyecek internete 10bin lira kurulım parası + geldikleri yol kmsi x 6tl istiyorlar bir de

4. Internet mafyası .

Benim bölgem senin bölgen paylaşmışlar.
    Sen havadaki frekanslara bak Ben yer altı kablolarina.

Başka günümüz mafia anısı olan var mı? Dinleyelim.Neler var görelim.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

5.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Ülkeyi nasıl bir koduğum çıkmaz çarka çevirdilerse... Eve internet alamıyorum, Alt yapı talebi yapalı 2 yıl oldu nerdeyse, şikayet edilmeyen kurum kuruluş kalmadı. E tamam türktelekomdan alamıyorum altyapı, öbür firmalara da altyapı izni vermiyor devlet... Alt yapısı olmayan bölgelere altyapı gelene kadar 4.5g li internet veriyor, sözüm ona başvurursan magnet diye bir b.k. Ona başvuruyorum, o bölgede altyapı olduğu için veremiyoruz diyor. Turkcellin superboxa gidiyoruz altyapısız diye, varsın 300tllik internete 1500 verelim diyoruz. Yok bu sefer de turkcell o bölgede 4.5g uygun değil diyor. Ulan telefonda alıyoruz 4.5gyi... Her yer her nokta o.os.u çocukluğu üzerine kuruluyor. Etrafta her yerde var internet, garezleri bana p.ç kurularının. Nasıl becerttilerse artık telekom aracılığıyla ülkeyi... Talebinin de internetinin de hepsinin de gelmişine geçmişine geleceğine soyuna sopuna, ununa suyuna taaaaaaa. 2024yılındayız Allah bin belasını versin bana şunu yaşatanların.
    Müstakil ev mi ?

Pek aklım basmadı yanlış hesap etmediysem 5 trilyon maaş ödenmesi lâzım, SGK'nın böyle bir prim geliri yok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Pek aklım basmadı yanlış hesap etmediysem 5 trilyon maaş ödenmesi lâzım, SGK'nın böyle bir prim geliri yok.
    Emekli maaslarinda bir adalet saglanmasi sart.

Bir sekilde bulacaklar.

8. 2 dairelik apartman. Etraftaki müstakillerin neredeyse hepsinde dahi var zaten. Hatta altyapı talepleri sırayla ilerliyor demişlerdi sözümona. Ama arka bahçe hesabı torpil var. Üst sokağımdaki tek dairelik müstakil eve benden 6-7 ay sonra başvurmasına rağmen internet geldi. Gidip onu da söyledim, yok sırayla oluyor diyorlar gözümün içine baka baka. 2-3haftada bir talebinizle ilgili vargücümüzle çalışıyoruz smsi atıp durmaktan başka bir b.k yedikleri yok

Sayfa 907/999 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •