Sayfa 909/1001 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Sana katılmakla birlikte" Ekmek için Ekmelettin" Bohçalının dayatmasıydı.
    Oda aynı bunların tamamı bize sunulan bop bağlamındaki elverişli muhalefetdiler.

Onun ne olduğuna biraz geç uyandım.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,864
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bildiğim kadarı ile metalurji ile alakanız var, diğer kancayı göz kararı tartın, bağlantı yeri kalın gibi gözüküyor.

Layn... Tartı tepsisi iki tane.
    Daraları 0 saydım deyince ilave şettim
    Öyle bir diplomam var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,864
    Yaşı tutmayanlar için koyalım.
    Nedeni; topal ördekten atom karıncaya varınca iş
    https://www.youtube.com/watch?v=xjmL...%C3%96NC%C3%9C

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,603
    T24 Hber.

İmamoğlu ifşa etmişti: AKP’li Kaya’nın "İBB’den aldığı burs" haberlerine erişim engeli

AKP Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya’nın AKP’nin yönettiği dönemde İBB’den aldığı tartışmalı burs ile ilgili haberlere erişim yasağı getirildi.

Sözcü’nün haberine göre İBB’den aldığı burs tartışma yaratan AKP Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya’nın talebi üzerine bursla ilgili haberlere de erişim yasağı geldi. Mahkemeye başvuran Kaya, hukuka aykırı olduğunu ve şahsına saldırı niteliği taşıdığını öne sürdüğü içeriklere erişimin engellenmesini talep etti.

İstanbul Anadolu 9. Sulh Ceza Hakimliği, 29 Şubat 2024 tarihli kararı ile 71 url adresindeki içeriklerin, talepte bulunanın kişilik haklarını ihlal edici nitelikte olduğu kanaatine vararak erişim engeli getirdi.

Kendileri çamur atsın fason haberlerlen,ama belgelerlen gerçek habere mahkeme tarafından erişim engeli gelsin

5.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Oda aynı bunların tamamı bize sunulan bop bağlamındaki elverişli muhalefetdiler.

Onun ne olduğuna biraz geç uyandım.
    Ben bohçasıza hiç güvenmedim, zaten dikkat et siyasilerin isim ve soy isimleri ne ise tam tersini yapıyorlar!
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,603
    Akşam sabah CHP İmamoğlu akın ve uzun adamın gündeminde nasıl bir mok buluruz telaşındalar,çünkü feci kaybedeceklerini biliyorlar,aradaki farkı kese,kese en fazla 1 puana zor indiriyorlar,oda 1 milyon demek,işte bu yüzden hiçdurmuyorlar gece gündüz...neymiş kafayı şimdi 4.5 sene önce sarıyerdeki para sayma makinalarına takmışlar,guya para aklarlarmış,hemen dururmu tunç denen köftehor adalet bakanı soruşturma açacağız diyor,bok bişey bulursunuz,adam zaten belgeleriylen açıklıyor,ama 17 aralıkta ve sonrasında halk bankası para sayma makinelerini es geçip,papacığım sen merak etme o işi hallettim vs falan filana bir bok yok,yukarıda belirttiğim burs davasınada erişim engeli gelmiş,ulen nasıl insanlarsınız siz ölümde gelmiyor size,sadece foyamız meydana çıkmasın diye öldürmeyi bilirsiniz kuzu,ve topbaşın ölümleri şaibeliydi vs,ulen yatacak yeriniz yok,kabul olmayan ıslak mühürsüz oyları bile kılıfına uydurdu ysk,ne yaparsanız yapın feci son geliyor size

7. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,603
    İktidarın durumu hasan sabbah gibi olmaya başladı,bilindiği gibi hasan sabbah sizi cennete götüreceğim diye kandırırmış,yapay birde cennet yapmış,neyse zalim birisiydi,zalimlerin sonu zalim birisindendir,hasan sabbahın mekanını hülagü han cengizin torunu basıp başına geçirmiştir,hülagüde çok zalim acımasız,insan katilinin haricindede kitap,kütüphane katilidir,yani bu dünyada bu sistemde pisliği pislik temizler devamlı bu unutulmamalı.

Sayfa 909/1001 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •