Sayfa 91/398 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 3184 madde; 721 - 728 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    sanki farklı ülkelerden bahsediyoruz gibi
    Ülkede ohal var, savaş var, faizler uçmuş, yakın zamanda para çıkışlarına müdahale edileceğini söylemişti, tabi alışageldik ertesi gün 180 derece dönüldü, Ülker gibiler kendini kurtarmaya bakıyor, son halka arz mantar, işsizlik, borç hergün şehitlerimiz geliyor vs. vs. Ayrıca borusan grubu hiç bir zaman popüler ve piyasa hissesi olmadı.. Ben nereden bakıp ne gördüğünü nasıl gördüğünün şaşkınlığındayım.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    sanki farklı ülkelerden bahsediyoruz gibi
    Ülkede ohal var, savaş var, faizler uçmuş, yakın zamanda para çıkışlarına müdahale edileceğini söylemişti, tabi alışageldik ertesi gün 180 derece dönüldü, Ülker gibiler kendini kurtarmaya bakıyor, son halka arz mantar, işsizlik, borç hergün şehitlerimiz geliyor vs. vs. Ayrıca borusan grubu hiç bir zaman popüler ve piyasa hissesi olmadı.. Ben nereden bakıp ne gördüğünü nasıl gördüğünün şaşkınlığındayım.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben baktığın yerden bakmıyorumdur belki Oralardan öyle görünüyor olabilir sayın sinirli. Yazdığın gelişmeler olurken borsa 90.000'den 120.000'e gitti. Kısa süre önce sattığım kalbur üstü bir şirketten gene yazdığın gelişmeler yaşanırken % 85 yaptık şükür. Kısa süre önce aldığım BRYAT endekse ayak uydurmadıysa siyasi ortamın ya da baktığım yerin kabahati yok.

3.  Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    Ben baktığın yerden bakmıyorumdur belki Oralardan öyle görünüyor olabilir sayın sinirli. Yazdığın gelişmeler olurken borsa 90.000'den 120.000'e gitti. Kısa süre önce sattığım kalbur üstü bir şirketten gene yazdığın gelişmeler yaşanırken % 85 yaptık şükür. Kısa süre önce aldığım BRYAT endekse ayak uydurmadıysa siyasi ortamın ya da baktığım yerin kabahati yok.
    Sn teoss kimin peki kabahat?

İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

4. Bu arada iyi geceler sayın bozkırlı :D Kabahat patron denilen geç gelmeyi alışkanlık edinen şahsiyetin bence sayın bozkırlı

5.  Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    Bu arada iyi geceler sayın bozkırlı :D
    İyi geceler sn ortağım

6.  Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    Bu arada iyi geceler sayın bozkırlı :D Kabahat patron denilen geç gelmeyi alışkanlık edinen şahsiyetin bence sayın bozkırlı
    Aynen öyle.. sizce n zaman gelir

7. Sayın teoss yazdığım bir çok nedene, sadece endeksin 90 binden 120 bine gitmesi ile cevap veriyorsan bunu ekonominin iyi olduğu ile yorumluyorsan kızma ama bu işlerden pek anlamadağını, hayali baktığını düşünüyorum...
    bugünden bir haber
    http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/e...omi_olmaz.html (olumsuzluklara ülkede hukuğun olmadığını yazmamıştım pardon)

https://ahvalnews.com/tr/ekonomi/sic...una-hucum-etti

okursan bakış tarafındaki sıkıntıyı göreceğini umuyorum...

çok detaya girmeden yardımcı olayım..bu konuda bilgisi olan büyüklerine sorabilir öğrenebilirsin uzun konudur
    daha önce dolar arttığında, enflasyon yüksek çıktığında vb. durumlarda borsa düşerdi...şimdi enflasyon yüksek çıkıyor borsada artıyor...(kusura bakma zamanım olmadığından detaya giremiyorum)

8.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    Sayın teoss yazdığım bir çok nedene, sadece endeksin 90 binden 120 bine gitmesi ile cevap veriyorsan bunu ekonominin iyi olduğu ile yorumluyorsan kızma ama bu işlerden pek anlamadağını, hayali baktığını düşünüyorum...
    bugünden bir haber
    http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/e...omi_olmaz.html (olumsuzluklara ülkede hukuğun olmadığını yazmamıştım pardon)

https://ahvalnews.com/tr/ekonomi/sic...una-hucum-etti

okursan bakış tarafındaki sıkıntıyı göreceğini umuyorum...

çok detaya girmeden yardımcı olayım..bu konuda bilgisi olan büyüklerine sorabilir öğrenebilirsin uzun konudur
    daha önce dolar arttığında, enflasyon yüksek çıktığında vb. durumlarda borsa düşerdi...şimdi enflasyon yüksek çıkıyor borsada artıyor...(kusura bakma zamanım olmadığından detaya giremiyorum)
    Son yıllarda borsa gerçekleri satın almıyor sayın sinirlibezgin. Ekonomik göstergelerin birbirini desteklemediği postmodern bir ekonomik düzen yaşıyoruz artık. Aynı anda endeks artıyor, dolar yükseliyor, karşılığı olmayan bitcoin gibi araçlar yerli yatırımcıya tuzaklar kuruyor. Sıcak para çeşitli şekillerde para piyasalarına ulaşıyor. Önceki dönemlere ilişkin ekonomik koşullar geçerli olsa endeksin BOVESPA ile paralel hareketi beklenebilirdi.Yani borsamızın şu anda 84.000 lerde olması ggerekirdi. Ancak, ülkemizde küresel sermaye ile yaşanan belki de aşırı sayılabilecek entegrasyon (yabancı satın almaları ve birleşmeler vs.) bu paraların ülkeye girişinde çok önemli etkenler. O nedenle borsanın fiyatını belirleyen dinamikler değişmiştir. Yabancı sermaye ve para kendine dokunmayan hukuksuzluğu görmeyebilir, hisseyi speküle ederek yüksek fiyatlardan hisseyi piyasaya da çakabilir. Şartlar böyleyken masum ve görece ucuz kalan BRYAT benim tercihim olmuştur. Saygılar. Ağabeylerime soramadım henüz sorunca tekrar yazarım.

Sayfa 91/398 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •