Onemli Gunler Banner
Sayfa 91/1032 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 721 - 728 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Pek yazmam ama bu gün yazasım geldi Topitpta at gözlüğü olduğunu sanmıyorum onu menfaatleri yönlendiriyor sanırım o kadar cahil olduğunu sanmıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by xdemir Yazıyı Oku
    Buna karşılamak mı diyorsun 1/ 4 ünü ancak almışlar
    soylemeye calisılan nekadarini aldigi degil; bu satis baskisi thy dada ayni oranda 2015/16 da gercekleşirken panik ve öldük bittik atmosferi hakimmiş...şuan thy nın durumunu son 5/6 ay icin siz degerlendirin !...olur demiyorum fakat mazisel benzerlik ortada diyorum...zamaninda 2015te thy nin yasadigini yasattiranlar bu gun halkb a aynisini yasattiriyor olabilirmi diyorum...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    soylemeye calisılan nekadarini aldigi degil; bu satis baskisi thy dada ayni oranda 2015/16 da gercekleşirken panik ve öldük bittik atmosferi hakimmiş...şuan thy nın durumunu son 5/6 ay icin siz degerlendirin !...olur demiyorum fakat mazisel benzerlik ortada diyorum...zamaninda 2015te thy nin yasadigini yasattiranlar bu gun halkb a aynisini yasattiriyor olabilirmi diyorum...
    Borsada olmayacak diye bir şey yoktur üstelik bizim borsa yabancılara peşkeş çekilmiş ky. aleyhine her karar alınmışken ky nın hisseleri sorgulaması çok yanlış. Bildiğin bir şey varsa ona göre davranırsın aksi taktirde fikir yürütmek başka bir şey yürütüğün fikre körü körüne inanmak başka bir şeydir. Piyasa hangi yöne diyorsa o yöne hareket edeceksin. Halk bankasının hikayesi var bunu kullanmak istemeleri kadar doğal ne olabilir. Teknikte 6 küsürlü fiyatları da görülme ihtimali var diye oraya gider mi palaya kalmış sen beşe de gider on beşe de gider mantığıyla bakacaksın piyasa her zaman haklı çıkmıştır.
    Hastanelerde asansörü bekleyen insanlar hangi yöne gideceğine bakmadan biniyorlar nasıl olsa gidecekleri kata gidecekler mantığıyla hareket ediyorlar. Ne yazık ki borsada da bu zihniyete olanlar az değil.

Alıntı Originally Posted by xdemir Yazıyı Oku
    Buna karşılamak mı diyorsun 1/ 4 ünü ancak almışlar
    Yuzdesel bakmak lazim. Benzer.

Drexty'den birsey ogrenmis olduk develer hakkinda! Yine guzel anlatmis.

Gecen haftalik takas. 20 milyon lot. Korkunc. Bunlar gercek yabanci kurumlardan basildi. Biyikli da olabilir tabi, o baska.

Milletin ocagina ot tikadi bu banka artik. Piyadadan kredililer, kaldiraclilar, vs. hepten batirilmistir herhalde.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Drexty'den birsey ogrenmis olduk develer hakkinda! Yine guzel anlatmis.

Gecen haftalik takas. 20 milyon lot. Korkunc. Bunlar gercek yabanci kurumlardan basildi. Biyikli da olabilir tabi, o baska.

Milletin ocagina ot tikadi bu banka artik. Piyadadan kredililer, kaldiraclilar, vs. hepten batirilmistir herhalde.

Sn. Drexty şunları gördükçe içim sıkılıyor gerçekten.
    Adamlar satsın bitirsin de kurtulalım diyeceğim malları bitecek gibi değil fiyat kuruşlara düşer onlar mallarını bitirmeden.
    Bizim yerliler adamların gücüyle başedemez.
    Diliyorum ki yabancılar çıkıyor hisse daha çok düşecek süsü vermek amacıyla numara yapıyorlardır ve bu satışlar sahtedir.
    Aksi takdirde yani gerçekten hala satıyorlarsa ya çok düşük seviyelere gideriz ya da çok uzun süre düşük kalırız.

7.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    .................Diliyorum ki yabancılar çıkıyor hisse daha çok düşecek süsü vermek amacıyla numara yapıyorlardır ve bu satışlar sahtedir. Aksi takdirde yani gerçekten hala satıyorlarsa ya çok düşük seviyelere gideriz ya da çok uzun süre düşük kalırız.
    Maliyet düşürmek için mükemmel fırsat işte, ne dersin Hocam? Prensip olarak bana uymuyor ama KY'ların büyük çoğunluğu bunu fırsat olarak görüyor.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Duhul
    Mar 2018
    İkamet
    Kaçak Akinonya Şatosu
    Gönderi
    1,478
    th dxy azdı yine yarın bizim borsaya verirler yine.
    ne dersin bu işe?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 91/1032 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •