Sayfa 91/632 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 5051 madde; 721 - 728 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. thy de varlık fonunda, hisse fiyatı aselsan'dan aşağıda idi. Şuanda aselsan'ı 2 ye katladı. Demek ki bu işin varlık fonuyla bir ilgisi yok.

Aselsan'da ciddi bir sorun var ama sorunun nedeni hakkında tam olarak hiç kimsenin fikri yok.

Yaptırımlar değil çünkü son dönemde Abd tarafından ılımlı haberler gelmesine rağmen hiç tepki vermedi.

Nakit akışı uzun yıllardır var olan bir konu. Bu kadar büyük bir baskıya sebep olamaz diye düşünüyorum çünkü devletten alacaklı er ya da geç tahsilat yapılacak.

Bilançolarda da ciddi bir sorun yok, üstelik eskiden yok denecek kadar az olan ihracat son dönemde istikrarlı bir şekilde artıyor, hatta önümüzdeki yıllarda çok daha önemli rakamlara ulaşması bekleniyor.

Aselsan'ı varlık fonuyla zaten alakası yok.

Eee bir zamanlar Bist'in en değerlisi yatırımcının gözdesi bu şirket şimdi ne oldu da bu hale geldi?

Bizim göremediğimiz sorun ne???
     Alıntı Originally Posted by avci087 Yazıyı Oku
    thy de varlık fonunda, hisse fiyatı aselsan'dan aşağıda idi. Şuanda aselsan'ı 2 ye katladı. Demek ki bu işin varlık fonuyla bir ilgisi yok.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,416
    şu rezilliğe bak......resmen bizimle dalga geçiyorlar
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,359
    ASELSAN yabancı oranı 28 Nisan 2022 % 33,34. 29 Nisan 2022 % 33,67.
    Fark % 0,33. (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. hayırlı günler şahsi düşüncem olarak logaritmik grafikler incelenmeli neredeyse tüm büyük hisseler aynı grafiğe sahip yıllar bazında sıkışma olduktan sonra yön hep yukarı olmuş 9 tl maliyetle thy vardı elimde kimse gitmez dediğinde bile uzunda rahat 21 tl geçer demiştim 11 yıl önce eregli 2 li rakamlardaydı üstüne neredeyse her yıl küçük küçük bedelsizler verdi fortoto 26 tl den kardeşim almıştı ısrar etmeme ragmen satmıştı 35 li rakamlardan otakar 90 tl lerden geldi demem o ki bunun zamanını bilmek mesele benim şahsi fikrim 2024 yılı gibi ivme kazanır yaatırım tavsiyesi degildir bol kazançlar...

Hedef 2024 diyorsunuz yani.
    Paramız enflasyon karşısında zaten mevcut durumda pula döndü 2024'te ne olur Allah bilir.

Faiz sebep enflasyon sonuç, bu işin nası var anlayışıyla ülke yönetimi devam edecekse döviz kurları nereye gidecek??

Yanlış anlamayın amacım yorumunuzu eleştirmek değil ama bu iş 2024 e kaldıysa vay halimize.
     Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    hayırlı günler şahsi düşüncem olarak logaritmik grafikler incelenmeli neredeyse tüm büyük hisseler aynı grafiğe sahip yıllar bazında sıkışma olduktan sonra yön hep yukarı olmuş 9 tl maliyetle thy vardı elimde kimse gitmez dediğinde bile uzunda rahat 21 tl geçer demiştim 11 yıl önce eregli 2 li rakamlardaydı üstüne neredeyse her yıl küçük küçük bedelsizler verdi fortoto 26 tl den kardeşim almıştı ısrar etmeme ragmen satmıştı 35 li rakamlardan otakar 90 tl lerden geldi demem o ki bunun zamanını bilmek mesele benim şahsi fikrim 2024 yılı gibi ivme kazanır yaatırım tavsiyesi degildir bol kazançlar...
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

7. ikincil halka arza katılanlar ne çarpıldı ama , endek 120 binden 240 bine geldi , ASELSAN 16 dan 24 e gelebildi , ancak yüzde 50 yükseldi , bankalar bile yüzde 100 den fazla prim yaptı , yiyim senin gibi sanayi devini

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Hedef 2024 diyorsunuz yani.
    Paramız enflasyon karşısında zaten mevcut durumda pula döndü 2024'te ne olur Allah bilir.

Faiz sebep enflasyon sonuç, bu işin nası var anlayışıyla ülke yönetimi devam edecekse döviz kurları nereye gidecek??

Yanlış anlamayın amacım yorumunuzu eleştirmek değil ama bu iş 2024 e kaldıysa vay halimize.

estafullah eleştiri kötü bişey değil herkes herşeyi bilemez sonuçta. ben temel ve teknik analizlerine bakarak en çok 2024 yılına kadar bekletebilir demek istedim şu an teknik göstergeler onu gösteriyor. olaya şu açıdan bakın yabancı kurumlar bu hissenin bölünmelerine katılıp lotlarını kat kat arttırdı adamlar palamı desek yabancımı bofamı farketmez ellerinde bedelsizlerden gelen hisseleri satmayı bitirememişlerdir bile benim savım %60-65 yabancı payından %33-35 bandına düşmesinin asıl nedeni bu. kimse yanlış anlamasın bu benim şahsi düşüncem yanlış olabilir. ortalama bir süreye baktığımızda 4 yılda bir bedelsiz veriyor bu illada 4 yıl gececek anlamı taşımaz bu yıl vermezse öylede görünüyor verme oranı ve ihtimali dahada artacak seçimler kritik öneme sahip. zamanı olan güzel kar yapar yatırım tavsiyesi değildir iyi akşamlar....

Sayfa 91/632 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •