Sayfa 91/1049 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 721 - 728 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by uzun_vade_erdem Yazıyı Oku
    Bilgi sahibi bi arkadaş bana nasıl alim yapılacağını izah etse

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    - paribu, koinim gibi sitelerden hesap açın...limiti yükselttirin...paribu daha uygun fiyatlı
    - Bankadan para yollayın, btc alın
    - bittrex de hesap açın, buradaki btc hesabınıza parayı yollayın (adresi dikkatli girin)

bu kadar, bittrex de btc ile diğer coinleri alıp satabilirsiniz. Tavsiyem küçük miktarla girip tecrübe kazanın. Paribu da ilk hesap açımda 500 tl limit var, bence uygun öğrenmek için

teknik analiz bilginiz varsa bu siteden yapabilirsiniz analiz https://www.tradingview.com/

2.  Alıntı Originally Posted by ejderha Yazıyı Oku
    - paribu, koinim gibi sitelerden hesap açın...limiti yükselttirin...paribu daha uygun fiyatlı
    - Bankadan para yollayın, btc alın
    - bittrex de hesap açın, buradaki btc hesabınıza parayı yollayın (adresi dikkatli girin)

bu kadar, bittrex de btc ile diğer coinleri alıp satabilirsiniz. Tavsiyem küçük miktarla girip tecrübe kazanın. Paribu da ilk hesap açımda 500 tl limit var, bence uygun öğrenmek için

teknik analiz bilginiz varsa bu siteden yapabilirsiniz analiz https://www.tradingview.com/
    Koinimde hesap var ama fiyatlar çok değişken para çekimlerde sorun oluyormu

3.  Alıntı Originally Posted by uzun_vade_erdem Yazıyı Oku
    Koinimde hesap var ama fiyatlar çok değişken para çekimlerde sorun oluyormu

her sitede ücretler belli, para çekimde miktar düşüktü diye hatırlıyorum

4. Altcoinlerde doge a yatmistim 1 2 haftadir. Az ama .
    Yazmistim ama silinmis.

Simdi yavas yavas kalkiyor.

Kalkista yuzde 15

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Vertcoin daha persembe 5 dolardi.
    Simdi 8.9

Acayip
    Cogunu sadece izliyorum agzim acik.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. bitcoin ve diğer paralar için saklamanın en iyi yolunu buldum,bootable ubuntu. her şey usb de ayrı bir pc ye gerek yok. sadece ulaşmak istediğim zaman usb den boot ediyorum sonra dolabıma kaldırıyorum. her ihtimale karşılık usb nin dvd ye yedeğinide aldım. hardware wallet falan hepsi hikaye en iyisi bu. ubuntuya tüm wallet ları kurdum,dahada iyisi internete otomatik bağlantı yok ben istersem anlık bağlanıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    bitcoin ve diğer paralar için saklamanın en iyi yolunu buldum,bootable ubuntu. her şey usb de ayrı bir pc ye gerek yok. sadece ulaşmak istediğim zaman usb den boot ediyorum sonra dolabıma kaldırıyorum. her ihtimale karşılık usb nin dvd ye yedeğinide aldım. hardware wallet falan hepsi hikaye en iyisi bu. ubuntuya tüm wallet ları kurdum,dahada iyisi internete otomatik bağlantı yok ben istersem anlık bağlanıyorum.
    Kullanmak/Harcamak gib ibir amaç yoksa private key'i oluşturduktan sonra bilgisayara komple gerek yok.

Bir kağıt parçası yeterli ya da ezberleyin gitsin.

Hesaptaki miktar duruyor mu diye kontrol etmek için blockchain.info'yu kullanıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by wurddf Yazıyı Oku
    IOTA 1 haftada 3'e katladı nerdeyse, ne Microsoft görüşmesiymiş, yeterince alamadan fırladı.
    3.30 kapılarına dayandı, durduramıyoruz. Keşke sembolik alım yerine portföyün yüzde 10-20sini falan gömseymişim.

Sayfa 91/1049 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •