Sayfa 91/385 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 3079 madde; 721 - 728 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1. Herkesin siyasi bir fikri olabilir. Bu gayet normal bir durumdur.Ama siyasi dusuncene uymuyor diye zorlamalive olmayacak pozisyon almak para kazanmanin buyuk dusmani..

Bu hafta veya önümüzdeki hafta sert kalkmaz ise 5-5.12 arasına kesin gelecek. Ama oradan cok sağlam bir yükseliş gelir. Son 15 yılda al verip yeni zirveye gitmeden tekrar sat verdiği iki hareket var. Sonuçları aynı. Bu olursa 3 olacak.

Ozellikle ikili dibe giderseki 2008 krizi oncesi gitmiş, kureselden de bir tehlike beklenebilir.

Yakın çekim durum bu. Bu hafta ya da önümüzdeki hafta gelebilecek sert bir hareket satı döndürür. Yoksa 5-5.12 arasına gelecek bu meret. Buralardan maliyetlenilebilir. Ama bir miktar da daha aşağısı, panik anı,altın vuruş, için ayırmak iyi bir fikir olabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by mursevim Yazıyı Oku
    Dediğiniz gibi biriside çıkıp demiyor ki hani nerde dediğiniz o fiyatlar belkide 1 doları bile yok adamın..hep erteliyorlar en son temmuz sıcak geçicek diyorlar dı şimdide yaz bitsin almancılar falan gitsin doğalgaz yansın kışın görürüz diyorlar..kış biter başka bir şey başlar..
    Ben grafiklerle al sat yapıyorum.yok şu ekonomist şunu demiş yok 15,30 da veri gelicekmiş yok şu siyasi düşünceme uymuyor falan demiyorum.al sa al satsa sat.Bu piyasalarda neden kaybediyor insanlar çünkü çok yorum yapıyorlar subjektif olarak..
    Syg
    7,20 TL de iken 12 TL olucak diye aldırdılar.. Sene sonu yıl sonu bilançosu bitsin yeni yılda USD 12 TL dediler.. Yılbaşı oldu.. Seçimlerden sonra tufan var dediler.. Seçimler bitti... Mayısta kıyamey kopacak dediler.. Mayıs oldu... Temmuz şimdi de kışın diyorlar...

Anadolu da bir laf vardır...

"Dereye Su Gelene Kadar Kurbağanın Gözü Patlıyor..."

6.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku

5.4878-5.3927 ve 5.0169 bugünlük degerleriyle.
    Sn.Tospa mavi çizgi 5,3927 değil mi? Benim dip beklentim bir tık altı da....

7.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku

5.4878-5.3927 ve 5.0169 bugünlük degerleriyle.
    Mavi ve yeşil çizgiler neyi temsil ediyor..?

Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Sn.Tospa mavi çizgi 5,3927 değil mi? Benim dip beklentim bir tık altı da....
    Sırasıyla hocam değerler. Yeşil-mor-siyah. Ortadaki 5.3927. Tabi birkaç kuruş sarkmalar hatta altında kapanışlar olabilir.

Sayfa 91/385 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •