Sayfa 91/459 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 721 - 728 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    dostum inş maliyetin yüksek değildir ama tabanı bozacağını sanmam benim kişisel yorumumu sorarsan yarında direk tabana bile basabilir yeterince malı verdiyse bugün yarında kaçırmak istemez verdiklerini
    lütfen yorumumdan asla etkilenme para kolay kazanılmıyor ben sadece lendi yorumumu yaptım sen sordun diye
    İşte hissenin çoğunun küçük yatırımcıda olmasının dezavantajı da bu heralde panikle yığdılar tabana, geri çekseler bence toparlar biraz, tek kişi satmadı ki sonuçta?
    Maliyetim 17 sanırım zarar etmem fazla taban yapsa bile ne dersin?

2. Bence birilerine iyi kitlediler malı , alıcı gelince eline verdiler, ama tahta son ana kadar iyi oynadı oyunu,her kes pazartesi veya salı brütten çıkışı bekliyodu , Tavan taban yapıcağı belli idi ama zamanı bilinmiyodu, beklenti ve hayal bitti gerçeklerle yüz yüze kalındığında maalesef , 60 göster 40 taban Allah düşürmesin adamın ocağını söndürür.....

3. Aç gözlülük yapmayan duzeltmistir kasasini

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Taban 40,48 her an patlayabılır tavanda 178 bın azaldı baya
    dün gece Blonbergt tv de bu hissenin grafiğini görünce yarın çakarlar demiştim.
    iyi açtılar.
    ışık ökte ve tufan çömert isimli yorumcuların dün gece kalkınma bankası piyasa değerinde garantiden sonra ikinci olmuş dedilerdi.

o zaman korkmuştum yarın ……...ler diye.
    Allah kalanlara sabırlar versin.
    bürüt mürüt olmadı

5.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Bence birilerine iyi kitlediler malı , alıcı gelince eline verdiler, ama tahta son ana kadar iyi oynadı oyunu,her kes pazartesi veya salı brütten çıkışı bekliyodu , Tavan taban yapıcağı belli idi ama zamanı bilinmiyodu, beklenti ve hayal bitti gerçeklerle yüz yüze kalındığında maalesef , 60 göster 40 taban Allah düşürmesin adamın ocağını söndürür.....
    Kalkınma misyonu bitti mi, yatırım bankası olmayacakmı.Ytd.

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu hissede ki en iyi tahmini sayın @piton123 yapmıştır 5Tl den 60 Tl ye qidebilir tarih yeniden tekrarlarsa dedi ve bu gerçekleşti umarım 0 bir araba parası çıkarıp satmıştır @piton123 şu eski yazıni bir kez daha yapistirda herkes qörsun 👍👍

Sayfa 91/459 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •