Sayfa 91/139 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon
Arama sonucu : 1111 madde; 721 - 728 arası.

Konu: KMPUR - Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. arkadaşlar herkese merhaba. kusura bakmazsanız sizlere bir kaç sorum olacaktı. normalde bir şirketi araştırmaya başladığımda ilk yaptığım şey hisse net sayfasında o şirketin sayfasında tecrübeli arkadaşlardan şirketin durumuyla alakalı bilgiler okumak oluyor. kmpur araştırayım dedim ama sayfada şirkete dair çok fazla bilgi alamadım. benim için önemli olan şey, şirketin karlılığının artıyor olması( herkesin öyledir muhakkak), gelecek dönemlerde şirketin karlılığına olumlu anlamda etki edecek bir yatırım, ihracat, fabrika vs. var mı acaba? cevap verecek olanlara şimdiden teşekkür ederim..

2.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    arkadaşlar herkese merhaba. kusura bakmazsanız sizlere bir kaç sorum olacaktı. normalde bir şirketi araştırmaya başladığımda ilk yaptığım şey hisse net sayfasında o şirketin sayfasında tecrübeli arkadaşlardan şirketin durumuyla alakalı bilgiler okumak oluyor. kmpur araştırayım dedim ama sayfada şirkete dair çok fazla bilgi alamadım. benim için önemli olan şey, şirketin karlılığının artıyor olması( herkesin öyledir muhakkak), gelecek dönemlerde şirketin karlılığına olumlu anlamda etki edecek bir yatırım, ihracat, fabrika vs. var mı acaba? cevap verecek olanlara şimdiden teşekkür ederim..
    Düzce 55 bin ton..letonya 25 bin ton olmak üzere 2 yeni yatırım mevcut..düzce fabrikası bitti üretime başlamak üzere,letonya hali hazır bir üretim tesisi..

3.  Alıntı Originally Posted by kazançkapısı Yazıyı Oku
    düzce 55 bin ton..letonya 25 bin ton olmak üzere 2 yeni yatırım mevcut..düzce fabrikası bitti üretime başlamak üzere,letonya hali hazır bir üretim tesisi..
    teşekkür ederim hocam..

4. Garanti yat.üzerinden yatırım fonu bitsin belki bitti..!sert yukarı atacak..

5. Tekniğinde düşen trendi var ve kırmaya çok yaklaştı.

6. sanırım eski haber ancak Linkedin'de yeni paylaşmışlar;

https://www.linkedin.com/posts/kimpu...member_desktop

7. Bu şirketin hissesi ben de yok... ancak takibimde...
    şu anda inceleme aşamasındayım, gayet güzel bir görünümü var diyebilirim...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

8. Bende de var yaptığı iş bakımından bistte tek diye biliyorum. Güzel bir şirket geleceği parlak.

Sayfa 91/139 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •