Sayfa 91/792 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 6336 madde; 721 - 728 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Eren8002 Yazıyı Oku
    Resim gerçekten çok iğrenç anlamak mümkün değil eleştirince muhalefet yerine konularak hedef haline geliyorsun.Diğer şehirleri fazla gezmedim ama yıllardır bursada yaşayan biri olarak fetocu tayfa rant uğruna bir şehri katletti.Ucube gibi şehrin göbeğinde 20 katlı tokiler ülkenin en verimli ovalarindan biri olan bursa ovasini imara acmalar metro yapıyoruz diyerek tramvay yapıp trafiği felç etme yaz yaz bitmez beceriksiz defineci yöneticilerin bu şehire zararı.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    merhaba bende bursada yaşıyorum ve adaşız. siyasete çok girmek istemiyorum ama sadece fetö değil de el birliğiyle anasını ağlattılar şehrin diyerek kaçıyorum.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Önde stadın yeşilliği var yeter artar biz İstanbul'da ne yapalım)))
    malesef stad gittigidiyor şehrin biraz daha dışına gitti orada da ufak bir yeşillik vardı artık orasıda betonlaşmaya gidiyor bucim oradan da kazanıcak inşallah
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

3. borsaderinlik.com kapatılmış. benzer bir site var mı takip edebileceğimiz.
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. Yaşasın beton,
    Ama bursa beton

Nefes alacak yer kalmadı Bursa'm da
    O gördüğünüz şehir ortasında ... gibi duran yüksek binalar da ucube TOKİ'ler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    merhaba bende bursada yaşıyorum ve adaşız. siyasete çok girmek istemiyorum ama sadece fetö değil de el birliğiyle anasını ağlattılar şehrin diyerek kaçıyorum.
    Aynı durumdayız yıllarca keyif alarak gezdiğim büyüdüğüm sehirin en işlek caddelerine isim dusmedikce ugramiyorum kısaca artık bu şehirden tat almıyorum fırsat buldukça şehir merkezinden uzağa gidiyorum merkez suriye olmuş güzelim şehri araplar zapdetmis üstelik devlet eliyle

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. BUCIM - Bursa Çimento

Çıktı çıktı, şimdi kapanışta salmaya meyilli 2 ileri 1 geri . 6 derken 5.90 olmasa iyi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. 5.98 verdim az kalanida 6.10 veririm bu topictekilere teşekkürler özellikle yucine .Biseyler kazanduk

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bu hafta başladığımız yere geri döndük bakalım.

Sayfa 91/792 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •