Sayfa 91/1000 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 721 - 728 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Afrika yine yetim çocuk gibi . Afrika 'nın mahvolmasi da en çok Çin 'e yarar. Çok büyük arazi alımları yapıyorlardı diye biliyorum.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Uzun süredir hakkında haber alınamayan ve sağlığı ile ilgili çeşitli iddialar ortaya atılan Kuzey Kore Lideri Kim Jong Un'un öldüğü iddia edildi.
    Yakında bir yerlerde pozu çıkar. Diktatörler korkak olur , kendisini çok sıkı korumaya almıştır adam .

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Hindistan hepsini koyup geçecek, daha ne kadar gözlerden uzak duracak bakalım. Amerika 'nın durumu stabilleşti mi Hindistan sahneye geçer. Son rount Hindistan 'da .
    Hiç bir halt olmaz onlara, bu kadar nüfus binlerce yıldır hep yüksek olmazdı, salgın malgın vız gelir onlara.

Inkalar bir avuç Ispanyola salgından kırıldığından direnemedi, Çin ve Hindistanda böyle bir durum hiç olmamıştır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hiç bir halt olmaz onlara, bu kadar nüfus binlerce yıldır hep yüksek olmazdı, salgın malgın vız gelir onlara.
    Taharet musluğu var mı yok mu ona bakmak lazım. Bizden Ace 2 proteini almış olabilirler. Gerçi bu proteini dagitmadigimiz toplum kalmadı mı acaba .

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yakında bir yerlerde pozu çıkar. Diktatörler korkak olur , kendisini çok sıkı korumaya almıştır adam .
    Kalp ve sigara varmış, illa Corona olması şart değil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Inkalar bir avuç Ispanyola salgından kırıldığından direnemedi, Çin ve Hindistanda böyle bir durum hiç olmamıştır.
    Kralı rehin almadı mı onlar belgeselde öyle idi

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Yaşam şartları bağışıklık geliştirmeye uygun olsa dahi ben o kadar da iyimser değilim.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Kralı rehin almadı mı onlar belgeselde öyle idi

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Kralı başlangıçta rehin aldılar ama iş savaş meydanına döküldüğünde adamlar daha önce hiç karşılaşmadıkları hastalıklara karşı savunmasız kalıp kırıldılar.
    Hastalık olmasaydı, bu kadar kolay işgal edilemezlerdi, ha sonuç değişmezdi belki ama daha güçlü bir mukavemet olurdu .

Sayfa 91/1000 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •