Sayfa 915/1005 İlkİlk ... 415815865905913914915916917925965 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 7,313 - 7,320 arası.

Konu: Viop LI

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Yo abi memur alacak da emekli kısmısı babayı alacak gibi. O kısma ben giriyorum.
    Valla 10 milyon aşkın emekli var deniyor seçimde ülkenin kaderini belirlerler diyorlar ama gel gör ki hiç para vermeselerde değişen birşey yok akp yine kazanıyor onun için hiç vermeseler memurada emekliye de birşey değişmez. Ben de olsa vermem.

2. Endeks yıl sonu nerelere gider tahmini olan var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by Abnormal Yazıyı Oku
    Pişmanlık duyanlar mala girmiş olabilirler yukarıdan eğer öyle olduysa eyvah eyvah ((:
    treda edenler gap ten dolayı bekliyordur , teknikçi 6200 bekliyor kanal katlama bölgesi birazdan günlük grafını koyarız , sonuçta badem spor el gördüğünden masada herkese fırsat veriyor ha bu gelhgitleri yaşamak istemeyen doğru yerden maliyetlendiğine inanıyorsa malın üzerine yatıp beklemeli.
    FORMASYON AVCISI -53

%+5 neden long? Short olsa anlarım
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    6978.....long denemesi......
    SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Endeks patinaja başladı ama ana yön yukarı. Sn. Sindoma görüşlerinize katılıyorum, burdaki çoğu arkadaş bayrama malsız veya şort girdiği için ortalık sakin. Aksi olsaydı bugünkü on iki sayfalık yazı yerine 32 sayfa yazı yazılırdı.

6.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Endeks patinaja başladı ama ana yön yukarı. Sn. Sindoma görüşlerinize katılıyorum, burdaki çoğu arkadaş bayrama malsız veya şort girdiği için ortalık sakin. Aksi olsaydı bugünkü on iki sayfalık yazı yerine 32 sayfa yazı yazılırdı.
    Spotta kredili bile mala girecektim ulan dedim burası Türkiye birde deli faiz öderiz dedik halbuki adamlar kimsenin kredi de ve malda az olduğu zaman basıyor. Ellerinde her türlü veri var. Piyasa biraz gevseyebilir yön yukarı..ytd

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    %+5 neden long? Short olsa anlarım

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    stopladım.........
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

8.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Endeks yıl sonu nerelere gider tahmini olan var mı?
    Dolar * 2,2 min
    Dolar * 2,8 max

Sayfa 915/1005 İlkİlk ... 415815865905913914915916917925965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •