Onemli Gunler Banner
Sayfa 917/1001 İlkİlk ... 417817867907915916917918919927967 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,329 - 7,336 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. TZL %18.8 civarı mk

2. GPG günü tahminen yüzde 0,17 değer artışı ile 1,255428 seviyesinde tamamladı

3. GPG Eral bey'in twitter açıklaması

Screenshot_2019-08-27-19-35-09.jpg
    Son düzenleme : oralet; 27-08-2019 saat: 21:00.

4.  Alıntı Originally Posted by Mel1005 Yazıyı Oku
    Daha ne kadar düşer, 91_92 binlere gelebilir gibi görünüyor endeks bekleyip öyle mi dalsak tacirlere yoksa fon yöneticisi bu durumda hisse ağırlığını azaltır mı

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dediğiniz hisse fon için geçerli olabilir ama TCD endeksle çokta kolere değil. O yüzden bişey demek güç TCD için

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Dediğiniz hisse fon için geçerli olabilir ama TCD endeksle çokta kolere değil. O yüzden bişey demek güç TCD için
    veysel bey ile dün bende görüştüm fonun kısa zamanda çok hızlı çıkış yakaladığını buna bağlı olarak fon toplam değerinin büyüdüğünü ve bunun sonucunda fonun bir duraklama yada düzeltme gibi bir durum içine girip girmeyeceğini sordum
    vereceğiniz cevapla ciddi bir miktarla fona gireceğim deyince bana "fon yöneticisiyle görüşüp size döneceğim" dedi
    5 dk sonra arayıp "endeks şu an %1 e yakın ekside buna rağmen bugünü(dün için) pozitif kapatacağız sadece hisseye yatırım yapmadığımız için viop,ters pozisyon vede açığa satış işlemlerinden dolayı endeks eksiyken bile pozitif getirilerimiz olacak o yüzden hiç tereddüt etmeden alış yapabilirsiniz"dedi
    ayrıca fonun eksi getirilerinin olabileceğini ama 3-6 ay arasında sabredilmesi gerektiğinin altını çizdi
    fonun uzun süre yatay getiri sağlayıp mayıs'tan sonra neden böyle hızlandığını sorduğumda ise yılbaşından sonra yönetim ve strateji değişikliği olduğunu şuan fonu 2 uzmanın yönettiğini operasyonda da 1 kişinin işlemleri yaptığını söyledi
    olayın sadece doğru hisseyi yakalamak olmadığını açığa satış ve viop un getirilerde önemli faktörler olduğunu belirtti işte bu yüzden piyasa negatif olsa bile biz pozitif getiri sağlayabiliyoruz dedi
    6 ağustos'ta GPG ile TCD arasında gittim geldim forumdaki çoğu kişi gibi "garantici" yanım ağır basınca GPG aldım
    ve malesef 23 gündür GPG de neredeyse günlük repo oranı kadar getiri elde ettim
    bu noktada bir karar vermek gerekiyor
    risk olmadan %16-20 ler mi?
    hafif riskli %22-26 lar mı?
    yoksa risk alarak %28 ve üzeri mi?
    GPG şimdilik duruyor ama dün ciddi oranda TCD aldım
    çok sevdiğim bir söz var
    "insan pişmanlık duyacaksa yaptıklarından duymalı yapmadıklarından değil!"
    herkese bol kazançlar dilerim

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir!

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    GPG günü tahminen yüzde 0,17 değer artışı ile 1,255428 seviyesinde tamamladı
    Ciktiiiiiiim
    Malesef ciktim
    Dun satis vermistim
    Yarin hesabima dunku fiyattanmi gececek yoksa bu fiyattanmi ustadim???

7.  Alıntı Originally Posted by m.exclusive Yazıyı Oku
    veysel bey ile dün bende görüştüm fonun kısa zamanda çok hızlı çıkış yakaladığını buna bağlı olarak fon toplam değerinin büyüdüğünü ve bunun sonucunda fonun bir duraklama yada düzeltme gibi bir durum içine girip girmeyeceğini sordum
    vereceğiniz cevapla ciddi bir miktarla fona gireceğim deyince bana "fon yöneticisiyle görüşüp size döneceğim" dedi
    5 dk sonra arayıp "endeks şu an %1 e yakın ekside buna rağmen bugünü(dün için) pozitif kapatacağız sadece hisseye yatırım yapmadığımız için viop,ters pozisyon vede açığa satış işlemlerinden dolayı endeks eksiyken bile pozitif getirilerimiz olacak o yüzden hiç tereddüt etmeden alış yapabilirsiniz"dedi
    ayrıca fonun eksi getirilerinin olabileceğini ama 3-6 ay arasında sabredilmesi gerektiğinin altını çizdi
    fonun uzun süre yatay getiri sağlayıp mayıs'tan sonra neden böyle hızlandığını sorduğumda ise yılbaşından sonra yönetim ve strateji değişikliği olduğunu şuan fonu 2 uzmanın yönettiğini operasyonda da 1 kişinin işlemleri yaptığını söyledi
    olayın sadece doğru hisseyi yakalamak olmadığını açığa satış ve viop un getirilerde önemli faktörler olduğunu belirtti işte bu yüzden piyasa negatif olsa bile biz pozitif getiri sağlayabiliyoruz dedi
    6 ağustos'ta GPG ile TCD arasında gittim geldim forumdaki çoğu kişi gibi "garantici" yanım ağır basınca GPG aldım
    ve malesef 23 gündür GPG de neredeyse günlük repo oranı kadar getiri elde ettim
    bu noktada bir karar vermek gerekiyor
    risk olmadan %16-20 ler mi?
    hafif riskli %22-26 lar mı?
    yoksa risk alarak %28 ve üzeri mi?
    GPG şimdilik duruyor ama dün ciddi oranda TCD aldım
    çok sevdiğim bir söz var
    "insan pişmanlık duyacaksa yaptıklarından duymalı yapmadıklarından değil!"
    herkese bol kazançlar dilerim

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir!
    Teşekkürler bilgilendirme için bol kazançlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ciktiiiiiiim
    Malesef ciktim
    Dun satis vermistim
    Yarin hesabima dunku fiyattanmi gececek yoksa bu fiyattanmi ustadim???
    Bugün TEFAS'ta gördüğünüz fiyattan gerçekleşecek

Sayfa 917/1001 İlkİlk ... 417817867907915916917918919927967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •