Sayfa 917/1001 İlkİlk ... 417817867907915916917918919927967 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,329 - 7,336 arası.

Konu: Viop-XX

1. Açığa satış yasağı kalktı vadeliler daha da sapıttı...

Düzelir dedik...

2.  Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Aynen sankoda sıkıntı var. Başka kurumlarda olan var mı?
    Aradım adam borsada sıkıntı var diyo bizim paraları yiyececekler...
    Sıkıntı borsada değil siz de dedim.
    Siz öyle yazınca denemek için farklı kurumdan 1 kontrat usd long yaptım. Sorun çıkmadı. Borsada sorun olsa bu emir de gitmezdi bence.

3.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Siz öyle yazınca denemek için farklı kurumdan 1 kontrat usd long yaptım. Sorun çıkmadı. Borsada sorun olsa bu emir de gitmezdi bence.
    İçime sinmedi 1 kontratta endeksde denedim. Sorunsuz olarak işlemim gerçekleşti. (Aracı kurumum sanko değil farklı)

sanko'da sıkıntı yaşayanlar, eğer ideal kullanıyorsa, ideal firmasını arasınlar. http'den https'ye geçmiş kurum. idealden bağlanıp, bir dosyada 2 satır bir değişiklik yapınca sorun gidiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Borsada yok zaten sıkıntı sanko da?
    Ve kimseye ulaşamıyorum.

6. Günaydın beyler 118.235 seviyesi bugünün direnç seviyesi herkese bol kazançlar esen kalın.

7. Ne analiz yapmış 1 sayfada düşecek diyip 2 sayfa sonra yükselecek dedikten sonra tepki görünce = yükseldiğini görünce sildim demişSonra çıkıyor bize laf yetiştiriyor , TUİK in başındaki adam gibi maşallah
    kolay gelsin

8. Neymiş açığa satış yasağı kalkınca makas normale dönecekmiş...

Burayı okuyan adam sittin sene bişey öğrenemez...

Sayfa 917/1001 İlkİlk ... 417817867907915916917918919927967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •