Sayfa 919/997 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,345 - 7,352 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    lan bırakk ehhheee eyyy olum siz anlamazsınız ekonomiden ekonomi benden sorulur şimdi merkez bankası kanal istanbul için acil 100 milyar ödeme yapması icap etse yarın bu ödemeyi yapabilir mi rezervleri kullanarak yapamaz mı? 100 milyar rezervim var deyip yapabilirse net hesabına munzam dahil edilirmiş hatta swap da dahil edilirmiş deriz yok ödemeyi yapamaz ise dahil edilmezmiş deriz üzmeyin kendinizi bu kadar boşu boşuna iyi geçinin biz hepimiz birbirimize lazımız
    Yanlış soru hoca, MB Hazine yerine geçmez..

2. 1.68 trilyon TL para basalım onla dolar toplayalım .

Rezervi tamamlamış oluruz .

Bunu ben bile düşünüyorsam onlar niye düşünmüyorlar

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Yahu inat etme, illa 35 bini göstereceksin...de buralara tepe, herkes rahatlasın..zorlama sayım rica ediyoruz yani
    Bende masaya 36xxx koyuyorum. )
    Gelecek haftaya kadar.

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    1.68 trilyon TL para basalım onla dolar toplayalım .

Rezervi tamamlamış oluruz .

Bunu ben bile düşünüyorsam onlar niye düşünmüyorlar
    benim bile aklıma gelmedi tebrik ederim
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    benim bile aklıma gelmedi tebrik ederim
    Dayu ayular geldi mi ne diyorsun?

6.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    SP ne diyodu zekiyim strateji uzmanıyım ne oldu aldılar dün sabah gece yarısına kadar sorguladılar bıraktılar sessizce işaret bekliyor konuş desinler diye zekaymış stratejiymiş lann bırakkk eehhhh eeeyyyy
    https://youtu.be/d2unbQhoxKc

Yaklaşık bir saat 15 dakika her şey var...
    Sonuna kadar izlerseniz...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Yahu inat etme, illa 35 bini göstereceksin...de buralara tepe, herkes rahatlasın..zorlama sayım rica ediyoruz yani
    Buralara tepe diyen de var çok az da olsa ama benim sayım da iyi ilerliyor, 35000 üzeri inadım ondan. Aslına bakarsan 35000 üzeri kabaca 35200 daha 5.3.3 zirvesi. Daha 5.3 var, 5 var. Yani büyük realizasyon için daha çok zaman var
    Sn abartin yazmış 36000 diye, onu bile çok çok rahat geçer 5.3 ve 5 zirveleri ile.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Buralara tepe diyen de var çok az da olsa ama benim sayım da iyi ilerliyor, 35000 üzeri inadım ondan. Aslına bakarsan 35000 üzeri kabaca 35200 daha 5.3.3 zirvesi. Daha 5.3 var, 5 var. Yani büyük realizasyon için daha çok zaman var
    Sn abartin yazmış 36000 diye, onu bile çok çok rahat geçer 5.3 ve 5 zirveleri ile.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    JAS reis düşür artık piyasayı. emekdar abinin dediği gibi ustaya saygıdan düşmüyor değişik bir espri anlayışı var. ben çok gülüyorum
    audentes Fortuna iuvat

Sayfa 919/997 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •