Sayfa 92/688 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 5504 madde; 729 - 736 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. kazancınız bol olsun
    yatırım tavsiyesi değildir

2. Dikkat edilmesi gereken bir nokta da: bugün 1.000.000 lot işlem hacmi oldu. Esemsin sığlığına göre oldukça yüksek bir hacim.

3. Diger yazlarımdada belirttim....SÜREÇ UZUN EN AZ 6 İLA 10 AY
    SİZ DAHA İLK GERİ ÇEKİLMEDE AH LAR VAHLAR GELMEYE BAŞLADI...
    2,5 3 3,5 4 DEN ALANLAR NE YAPSINNNN
    ADAMLAR 3-4 SENE 0,23 0,24 0,25 KURUŞLARDA YAT KALK YAPMIŞLAR....
    SABIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Bu adamlar Esemi ayakta tutmak istiyorlarsa ACanlurtaranın eseme olan borcunun ödenmesi gerekiyor.. çünkü Esem bu borca karşılık ayırmadı Ve tahsil edemezse özkaynaklar eksiye düşecek.. Ve Holding daha önce tüm borçlarını Esems hissesi ile ödedi.. Eseme olan borcunun bir kısmına2,27'den %10 Esem hissesi verdi... işçilerin kıdem tazminatı borcuna karşılık yine milyonlarca Esem hissesi verdi.. halka açıklık %10'lardan %75'lere çıktı...Emsan Emaye tel için ekşioğluna yine esems hisselerini rehin verdi (ancak borcu nakit ödeyip rehni kaldırdı)...şimdi yanlış hatırlamıyorsam eseme 11 milyon borç var Ve ellerinde 1,8 milyon Esem hissesi kaldı...Bu borcu ödemek zorundalar, ödeyemezlerse Esem için tehlike çanları çalacak... ancak bu durumu istemiyorlar, isteselerdi geçen hafta iflas edip yollarına bakarlardı.. Sporpark takır takır çalışıyor... bu onlara yeterdi... daha önce iflas sürecinde de defalarca yazdım iflas istemediklerini ve bir şekilde iflastan kurtulacaklarını..Esem bunlar için altın yumurtlayan tavuk... Şirkete kredi çekerken adam evini ipotek gösterdi de çekti.. aylık 1 milyon TL ye yakın kredi ödemeleri var.. Esem giderse ev de gider, Cenkin gidecek bir evi bile olmaz..ayrıca Esem giderse holding de gider, Elektropak da elektromet de... ve diğer grup şirketleri de... ayrıca iflas sürecinde de benzer örneği vermiştim.. elinde böyle halka açık bir şirket varken şirketi batırmak istese bile son bir vurgun yapar öyle batırır demiştim.. vurgun daha gerçekleşmedi... ayrıca ben patron olsam son 1 haftada fiyat 4'e katlamışken ve birçok insan para yatırdığı paranın birkaç katını kazanırken bunu ekrandan izlemek bana koyar... Ben de doğal olarak kazanmak isterim.. şimdi KU ve büyük bir sorun teşkil eden M.ö devreden çıkarsa amaçla ulaşmak Ve daha çok kazanmak daha kolay olacaktır...ayrıca şirketin YİP'te olmasının nedeni grup şirketleriyle sıkı filo olması, borç alışverişinde bulunması vs....Holding devreden çıkarsa ulusal pazar için hiçbir engel kalmıyor, 11 milyon borç ödenmeli ve karmaşık ilişki sona erdirilmeli... 1,8 milyon hissenin bu ilişkinin bitirilmesinde kullanılacağını düşünüyorum...

5. O zaman satmıyoruz. Ytd.

6. satmak yok yola devam

7. Hayırlı sabahlar
    bol kazançlar
    tavan ::1,05
    açılış ::0,88
    taban ::0.74

Sayfa 92/688 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız