Sayfa 92/247 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 729 - 736 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Yok ya, iki satırlık yazıyıda yanlış anlayacak duruma henüz düşmedim.

Bende aynı duygularla yazdım yaz alışları diye

%20 marjdan istediğin yere yazabilirsin

Satmak isteyen biri olursa sığ tahtada birileri

Verip geçebilir. O arada gelmez diye yazdıklarınız bile gelebilir

Yani yazın alışları derken hemen 3-5 kademeyi kastetmedim
     Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    ohaaa ya 12.90 dan 11.85'e tek kalemmi verdi ne oldu..

bilen varmı.

demek istediğim tamda buydu..

belki trakya camın yatırım haberini kullanıp yukarı yaptılar,

ama sonuçda biri malını çıkıyor..

bu yukarı hareket olmasaydı bu çıkmak için bekleyen zırtaboz kesin bir yerden sonra aşşağıya fiyata bakmadan döşer geçerdi

ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    demek istediğim tamda buydu..

belki trakya camın yatırım haberini kullanıp yukarı yaptılar,

ama sonuçda biri malını çıkıyor..

bu yukarı hareket olmasaydı bu çıkmak için bekleyen zırtaboz kesin bir yerden sonra aşşağıya fiyata bakmadan döşer geçerdi

ytd
    Bence de yarin 11 e kadar da basabilirler, uzak durulmasi gereken bir kagit,,, ytd.

3. Syn Captain ve Syn Turquaz mümkünse yorum alalım sizden. İyi geceler.

son kısımda bir kapışmadır gidiyor.

3 tane sıralı yatay direnci var..12.23-12.69-13.01

bu aradada uzun vadeli düşen trendi kırmayı deniyor..her ne kadar düşen trend üzerindeysede

trend üzerinde kalamya çalışıyor..eğer kalabilirse düşen trendden onay almış olur ve yukarı hareket başlayabilir.

13.00 üzeinde kalabilmesi hissedeki satış baskısını ortadan kaldıracaktır diye düşünüyorum

ytd

5. Arkadaslar Merhaba!

İslem hacmi inanilmaz... dolasimdaki hisse sayisi kadar neredeyse islem olmus. Bu bana komedi gibi geliyor. Cunku bu tahtada bu kadar islem olmasi icin bir sebep olmali, haber olmali.. o da yok.. oyle tavan tarzi bir yukselis de yok.. teknik bilgim yok.

Aklima tek gelen su ihtimal; bilen varsa yorumlarsa sevinirim.

Acaba bu araci kurumlarin farkli tahtalarda bir islem hacmi yapma gibi butceleri mi var??

Acaba bu butce yuzunden al gulum ver gulum mu oluyor... gecen eylul ayinda da aynisi olmustu.. hacim de hacim...

Bu tahtada normal sartlarda bu kadar hacim olmasi icin acayip bir sebep lazim ama o da yok... benim aklima gelen bu aracilarin butce hacim olayi...

Baska birsey gelmiyor acikcasi..

Not: al - sat - tut tavsiyesi degildir...

6.  Alıntı Originally Posted by captain7 Yazıyı Oku
    Arkadaslar Merhaba!

İslem hacmi inanilmaz... dolasimdaki hisse sayisi kadar neredeyse islem olmus. Bu bana komedi gibi geliyor. Cunku bu tahtada bu kadar islem olmasi icin bir sebep olmali, haber olmali.. o da yok.. oyle tavan tarzi bir yukselis de yok.. teknik bilgim yok.

Aklima tek gelen su ihtimal; bilen varsa yorumlarsa sevinirim.

Acaba bu araci kurumlarin farkli tahtalarda bir islem hacmi yapma gibi butceleri mi var??

Acaba bu butce yuzunden al gulum ver gulum mu oluyor... gecen eylul ayinda da aynisi olmustu.. hacim de hacim...

Bu tahtada normal sartlarda bu kadar hacim olmasi icin acayip bir sebep lazim ama o da yok... benim aklima gelen bu aracilarin butce hacim olayi...

Baska birsey gelmiyor acikcasi..

Not: al - sat - tut tavsiyesi degildir...

Syn Captain bu tahtayı uzun zamandır takip ederim dün ve bugün yapılan agresif hareketlere rastlamadım 12.90 dan 11.90 çok sert işlemler oldu inanın şaşkınım takaslarda Alıcı gedik ve invest var
    Satıcı kısmında iş.Bir anlam veremedim.Hakkımzda Hayırlı olması dileğiyle İyi geceler.

7.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku

son kısımda bir kapışmadır gidiyor.

3 tane sıralı yatay direnci var..12.23-12.69-13.01

bu aradada uzun vadeli düşen trendi kırmayı deniyor..her ne kadar düşen trend üzerindeysede

trend üzerinde kalamya çalışıyor..eğer kalabilirse düşen trendden onay almış olur ve yukarı hareket başlayabilir.

13.00 üzeinde kalabilmesi hissedeki satış baskısını ortadan kaldıracaktır diye düşünüyorum

ytd
    Syn Turquaz Tşk ederim.

Alıntı Originally Posted by mamur Yazıyı Oku
    Bidaha şans gülerse affetmem...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne yaptınız affettiniz mi?

Yazdıklarım asla al sat tut tavsiyesi değildir. Kendimce düşüncelerimdir.

Sayfa 92/247 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •