Sayfa 92/999 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 729 - 736 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    En son buna benzer olaylar olduğunda kkm icad oldu. Şimdi süper bono olsa bile kurtarmaz diyorum.
    Not artırımı olduğunda bile borsanın düşmesi hiç hayra yorulacak bir şey değil.

Herkes gelmekte olanı görüyor, ancak S Ö Y L E M E M İ Y O R sanki...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2. Yabanci para almak yasaklanmali

Meksikada peso yu bozup dolar almaya kalktim geri donuyorduk elimde az biraz peso kalmisti

Kadin pasaportu aldi fotokopiler yok isigina altina tutmalar falan tabi ben sasirdim

Dediki yalnizca meksikali olmayanlar yabanci para alabilir

Meksikalilar satabilir ama alamazlar dedi boyle bir kanun varmis ilginctir orada karaborsa da yoktu

Cok mantikli geldi

Konuyla hic alakasi yok ama yazalim Meksikada ilkogretim zorunlu degil o yuzden Mexico City de karsima cikanlarin bi kismi hic Ispanyolca konusamiyordu. Sehirden uzak dag basindaki koylerden gelmisler kendi dillerini konusuyorlardi.

Birde bu Ispanyolca ve Ingilizce ikisini birden bilmeyenlerin Amerikaya gelip tutunma olayi var ayri vahim bir olaydir

3. Benim en çok tarihine giden. Ülkücülerin bütün bu olanlara ses çıkarmayıp yanında yürümesi. Aldığın rektörlük ilçe belediye başkanlığı ufak tefek kurumlar. En çok ses bunlardan çıkması gerekir. Bunlar bile he diyorsa çok işimiz var. Ülkenin durumu 25 yılda düzelirse şükredin.

4.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Yabanci para almak yasaklanmali

Meksikada peso yu bozup dolar almaya kalktim geri donuyorduk elimde az biraz peso kalmisti

Kadin pasaportu aldi fotokopiler yok isigina altina tutmalar falan tabi ben sasirdim

Dediki yalnizca meksikali olmayanlar yabanci para alabilir

Meksikalilar satabilir ama alamazlar dedi boyle bir kanun varmis ilginctir orada karaborsa da yoktu

Cok mantikli geldi

Konuyla hic alakasi yok ama yazalim Meksikada ilkogretim zorunlu degil o yuzden Mexico City de karsima cikanlarin bi kismi hic Ispanyolca konusamiyordu. Sehirden uzak dag basindaki koylerden gelmisler kendi dillerini konusuyorlardi.

Birde bu Ispanyolca ve Ingilizce ikisini birden bilmeyenlerin Amerikaya gelip tutunma olayi var ayri vahim bir olaydir
    EKONOMİ, YAKIN TARİH ve BİLİM ADINA HİÇBİR BİLGİNİZ OLMADIĞINI kendiniz AÇIKLAMIŞSINIZ.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku

Bizansta da trafikte kavga edip silah çekip birbirlerine sıkıyorlar a.q...

Hiç bir şey yapamasa Tatlıcı gibi arabanın üstünde zıplıyorlar

Ben artık yol isteyene acelesi olana hemen yol veriyorum ne olur ne olmaz başımız belaya girmesin a.q...

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bizim ekonominin mantıklı bir çözümü yok. Faizleri %70-75 yapsan bunun bedeli ağır iflaslar. Bir kişiyi istihdam etmenin üretim için yatırım bedeli 100 bin dolar. Borçlu olmayan sektör yok. Kuru serbest bıraksan kkm var ayrıca enflasyon kontrol altından çıkar. O müthişti icad olmasa bütçe açığına 2-3 trilyon rakam belli değil çünkü kkm de hâlâ 70-80 milyar dolar var. Yani bütçe açığına bu rakamı ilave ettiğinizde 4 trilyonluk bütçe açığı var. Peki devlet bütün bunlar olurken hiç tasarruf yapıyor mu. En ufak olumlu bir adım var mı. O bağların yakıtı hiç kolay değil. Ne kurun fiyatı belli ne faiz ne de bunların maliyeti.
    Senin seçmen ne diyor ..Hala Reis gel hazır bekliyoruz mu diyor a.q...

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    EKONOMİ, YAKIN TARİH ve BİLİM ADINA HİÇBİR BİLGİNİZ OLMADIĞINI kendiniz AÇIKLAMIŞSINIZ.
    G.tün teki olma konusunda yüksek ihtisası var, yetmez mi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 92/999 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •