Sayfa 92/494 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 729 - 736 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Güya Şirket %98 istemiyormuş..madem istemiyor KOÇ dan neden aldı 12 yıl önce..konuş bakalım.allerji mi yapıyor % 98

2.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    normal hisse senedi piyasasını hallettinde kaldıraçlı piyasayamı başladın bütün o komplo teorilerin şu zamana kadar fos çıktı hala konuşabiliyorsun anladığım kadarıylada seni dinlemeye hevesli çok insan var burda yazık burda sana inanan insanlar varsa çok büyük vebal alıyorsun kardeşim
    Allah iyiligini versin.normal piyasadan parayi batirmis.kaldiracli islemlere gecicekmis.sana nasjl gulsem bilmiyorimm.birak hayel perestligi.gercek dunyaya borsa borsaya gel.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    Şu satış işinden bir şekilde emin olsak 98 i bulsa bile satmam ben. Dışarda beklerim. 12 dolara aldığını 4 -5 dolara satmaz herhalde. Arsa aldım farz eder beklerim zaten borsanın durumu ortada. 1 temmuz 2014 tebliği böyle şirketler için fırsat olmuş çoğu çıkmış.İzocam o zamanda sığ ve spk denetimindeydi bundan rahatsız olmuyordu çünkü o zaman iç pazar çok iyi durumdaydı. Şimdi Venezuela, Arjantin'den sonra geliyoruz. Krize girdik. İç pazar bitti. Karlılık kalmadı. Bu yüzden şirket satılmak istenebilir. Bu olasılık üzerine yoğunlaşabiliriz. Ben bugün yabancı basını bi tarayayım bununla ilgili hiç haber var mı bakalım.
    98 Buldugu an satmam diyorsunuz.98 buldugu an ortakliktan cikarma gundeme gelecekki ozaman en fazla 27 tl den pasa pasa sizi ortakkiktan atacaklar.onlarinda istedikleri bu.tek amaclari bu isi en ucuza nasil kapatiriz onun derdindeler.

4. Yahu bir de şu muhabbeti anlayamıyorum "KOÇ tan 12 USD ye aldılar bizden 4 USD ye mi alacaklar?" vs vs
    Bunu söyleyenler açsın baksın buraya yazsın yada böyle algı yaratmasın
    1-TUDDF u KOÇ Vailanta kaç USD ye sattı, vailant ortakları kaç USD den çıkardı? ,
    2-PTOFS u Aydın Doğan kaç USD ye Avusturyalı OMV ye sattı, OMV kaç USD den ortakları çıkardı?
    3-HURGZ 336 Milyon USD ye aldığı TME yi kaç USD ye sattı?
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

5. gelecekten haber verenler söyleyin şirket ne zaman transfer edecek malları..atmaca gibi çöktünüz be

6. arkadaşlar özellikle songünlerde gelen misafirlere dikkat edelim gaza gelmeyelim kiralık adamlara itibar etmeyelim işinize bakın hissenize sahip çıkın şirket istediği oranı bulamadığına inanıyorum bir anda çöreklenmelerde bu yüzden hissenize sahip çıkın zararımız belli bundan sonrasına bakalım ben SATMIYORUM burası enayi pazarı değil hissesi olmayanlar hiç konuşmasın.YTD

7.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Yahu bir de şu muhabbeti anlayamıyorum "KOÇ tan 12 USD ye aldılar bizden 4 USD ye mi alacaklar?" vs vs
    Bunu söyleyenler açsın baksın buraya yazsın yada böyle algı yaratmasın
    1-TUDDF u KOÇ Vailanta kaç USD ye sattı, vailant ortakları kaç USD den çıkardı? ,
    2-PTOFS u Aydın Doğan kaç USD ye Avusturyalı OMV ye sattı, OMV kaç USD den ortakları çıkardı?
    3-HURGZ 336 Milyon USD ye aldığı TME yi kaç USD ye sattı?
    Sayinn zor oyle bos muhabbet yapiyorlarki anlamiyorum.yok burdan satmam surdan satmam.adqm %98 buldugu an en yuksek 27 Tl den ortakliktan ayiracak.ozaman ne yapicak ben cok merak ediyorum.

8. Başkasının malını Fazla merak etme.zamanınız azalıyor, %3 ü ha 1 ay önce ha borsa dışında 3 ay sonra transfer etmiş farketmez benim için.ama siz 20 den alamayacaksınız

Sayfa 92/494 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •