Sayfa 92/388 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 729 - 736 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    Aslında sorulardan 3 tanesini ben sormuştum ama mesela son çeyrek 35 milyon kira gelirini geçer miyiz? sorusu arada kaynadı
    [IMG][/IMG]

canlı yayında oluyor böyle durumlar..ama Hande Demirel' olabildiğince iletmeye çalıştı sağ olsun
    bu programın tekrarını nereden izleyebiliriz bilen var mı acaba ? 105 000 m2 depoyu 1 ay sonra teslim edecez derken borusan deposundan mı bahsediyor. bence ilk etabıdır

2.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    bu programın tekrarını nereden izleyebiliriz bilen var mı acaba ? 105 000 m2 depoyu 1 ay sonra teslim edecez derken borusan deposundan mı bahsediyor. bence ilk etabıdır
    Evet Borusan'a kiralanan tuzla 1586 A blok ilk çeyrek B blok ilk yarı..tekrarı youtube'a yüklenir herhalde

3.  Alıntı Originally Posted by straight Yazıyı Oku
    Aga bugün Bloomberg'te katıldığı programda satır aralarında çok önemli şeyler söyledi aslında. 20 gün sonra 40.000 metrekarelik, 1 ay sonra da 105.000 metrekarelik depoyu teslim ediyoruz dedi. Kur artışının şirkete etkisi, temettü, yabancı ortak konusunda söyledikleri de önemliydi.
    kur artışının şirkete etkisinden nasıl olarak bahsetti acaba ? programı izleyen kısa özet geçebilirse güzel olur forum açısından .saygılar

4. ‘Bizim gelirlerimizin büyük kısmı döviz cinsinden oldugu için kurdaki artış bizi olumlu etkiliyor’ gibi bir laf etti. Ama Lojistik ya da GYO ayrımı yapmadan söyledi bı lafı. Bana biraz garip geldi açıkçası. Şirketin döviz alacakları döviz borçlarını aşmış olabilir mi?

5. Temettü için de 2019 ortasından önce temettü beklemeyin. Bu kadar yatırım yapıyoruz dedi.

6.  Alıntı Originally Posted by straight Yazıyı Oku
    ‘Bizim gelirlerimizin büyük kısmı döviz cinsinden oldugu için kurdaki artış bizi olumlu etkiliyor’ gibi bir laf etti. Ama Lojistik ya da GYO ayrımı yapmadan söyledi bı lafı. Bana biraz garip geldi açıkçası. Şirketin döviz alacakları döviz borçlarını aşmış olabilir mi?
    Bilanço ve gelir tablosunda yatırım yapılan butun borçlar yer alır. Özellikle döviz borçların kur artışlarından kaynaklanan değerleme farkları olumsuz olarak her dönem yansır. Gyo nun depo kiralama alacakları çoğu USD cinsinden. İşte asıl kritik nokta burada. Gelecekte elde edeceği bu alacaklarınbilanço ve gelir tablosunda yer almıyor. Borçlar kur etkisi hemen yansırken, alacaklar ödedikçe yansır. Dolayısıyla aslında döviz rızki yok. Borçlar azaldıkça, kur artışı olumlu olacaktır. Umarım anlatabilmişimdir

7. Yabancı ortaklık için ne dedi acaba bizim tombul parmak.10 sene önce yabancı ortaklık haberiyle 7 ye katladı rysası geçirdi millete.Şimdi ne diyor izleyen varmı?

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yabancı ortak konusunda özetle "satmak istesem yabancı koşa koşa gelir ama ben salak mıyım altın yumurtlayan tavuğu keseyim" diyor.

Sayfa 92/388 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •