Sayfa 92/172 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon
Arama sonucu : 1371 madde; 729 - 736 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Yarin takaslara iyi bakalim mali döktüler bugün,

Sanmasin ürktük korktuk 14, te gap var verde euro bazli evladiyelik alalim hazir Gedzada cikmis tüm mali gecelim…
    Senin gibi tahtaciyi patronun kapi disari etmesi lazimda nasil önüne bilgisayar koyuyorlar senin acaba..

Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Yarin takaslara iyi bakalim mali döktüler bugün,

Sanmasin ürktük korktuk 14, te gap var verde euro bazli evladiyelik alalim hazir Gedzada cikmis tüm mali gecelim�
    Senin gibi tahtaciyi patronun kapi disari etmesi lazimda nasil önüne bilgisayar koyuyorlar senin acaba..
    % 3.5 - 4 eksiden sonra bir miktar ben de döküldüm sayın eblek. gerekçem bilançolar öncesi nakite geçme isteği ve tahtadaki dengesiz hareketler.
    Saygılar..

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. DYOBY:Şirket yetkilileri;Ülkedeki genel problem orta kademe yöneticiler..Genek Müdürlerinizi gözden geçirin..Dünya ciğrafyasının merkezinde...Hollanda Akzo Nobel..Japon Nippon..Alman Capporal dev stratejilerle pizisyon alırken...Genel Müdürleriniz yerel kafa ile koltuğunu kiruma sevdasındamı...Bu coğrafyanın hakkını vermesi için bu ufak düşünen yöneticlerinizi gözden geçirin.Alman Basf...İsviçre Sikka gruplar türkten dahamı çalışkan..Yöneticilere ikazımdır.Değerleme olarak 37-40 bandını gizleme derdiniz nedir.Kasaba aile işletmesi değilsiniz.YTD.

4. Piyasaya kasadan ne kadar mal sürülüyorsa operasyon o kadar büyük olacak derdi büyüklerimiz...İzlemedeyiz...

5. DYO Boya Fabrikaları Sektörü İleri Taşımanın İnovasyon ile Gerçekleşebileceğine İnanıyor!

Turkishtime Dergi
    21 Ekim 2022

Ödüllü Ar-Ge merkezleri ile sektöre birçok yenilik kazandıran Dyo Boya, pazarı iyi okuma yetkinliğini güçlü alt yapısı ile birleştirerek inovatif teknolojiler ve ürünler geliştirmeye devam ediyor.DYO olarak, 1967 yılında Ar-Ge laboratuvarıyla başladığımız çalışmalara bugün Türkiye’nin en iyi 10 Ar-Ge merkezi arasında yer alan Çiğli Ar-Ge Merkezi ve Dilovası Ar-Ge Merkezi’nde devam ediyoruz. Ar-Ge faaliyetlerimiz kapsamında 2021 yılında Çiğli Ar-Ge Merkezi’nde 22 proje tamamlandı, başlatılan 30 yeni Ar-Ge projesi ile 5 TÜBİTAK projesine devam edildi. Dilovası Ar-Ge Merkezi’nde ise 1’i TÜBİTAK projesi, toplamda 18 adet proje tamamlanırken, 26 yeni Ar-Ge projesi başlatıldı. Çalışmalarımız sonucunda, yıl içerisinde toplam 74 adet farklı ve yenilikçi ürünü pazara sunduk.DYO olarak, Ar-Ge çalışmaları kapsamında inovatif ürün geliştirme, marka konumlama ve ürün tasarımlarının iyileştirilmesi başlıklarında kendi öz kaynaklarımız ile proje geliştirmenin yanısıra, üniversiteler ve diğer sanayi kuruluşları ile birlikte ortak çalışmalara da imza atıyoruz.

Ar-Ge stratejilerimiz;
    - Teknolojik ve inovatif ürün çalışmaları yapmak- Yeni teknolojileri yakından izlemek- Sektörde öncü olmak ve pazarı yönlendirmek
    - - Müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veren ürünler tasarlamak
    - Yeni pazarlar ve farklı kullanım alanları yaratabilmek- İnsan sağlığı ve çevrenin korunmasını ön planda tutmak
    - - Katma değeri yüksek ürünleri pazara sunmak- Üniversite-Sanayi ve Sanayi-Sanayi iş birliğine yönelik projelerle etkinliği artırmak
    - Devlet destekli ulusal ve uluslararası proje çalışmalarını yürütmek olarak sıralanıyor.
    -
    Sürdürülebilirlik vizyonumuz çerçevesinde, kurduğumuz Sıfır Atık Yönetim Sistemi ile atık azaltımı konusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Atık seviyesini en aza indirmek ve sürdürülebilir gelecek için ekolojik bilince katkı sağlamak amacıyla, ürün ambalajlarında geri dönüştürülmüş malzeme kullanımı ve Su Ayak İzi çalışmalarını etkinlikle sürdürüyoruz.

M. Mutlu Uysal
    Genel Müdür

6. Devlet destekli "uluslararası proje" demek, ne demek acaba ?

7. Buralarin daha dutluk oldugunu söylüyorlar Hissedarxd , sektör lideri bir firmadan bahsediyoruz…

8. Şapşallarla dolu, yatırımcıya karşı görev ve sorumluluklarından bihaber, yönetim kuruluna tek bir rapor hazırlayıp sunmamış, piyasadaki mevcut çarpanları ve konjonktürel gelişmeleri takip etmeyen bir yatırımcı ilişkileri departmanı...

Patronların açıklamalarını sağdan soldan iğneyle kuyu kazar misali araştırmak zorunda kalınan bir şirketi kim niye alsın. Başka şirketlerin yatırımcı ilişkileri patron s.çmaya gitse bunu KAP haberi diye yolluyor bunlar bildiğin öküz...Bedavadan maaş...

Adam çıkmış "ulusal ve uluslararası projeler" diye bir şeyler söylüyor, ne faaliyet raporunda ne finansal dipnotlarda bu konuda geleceğe yönelik tek bir değerlendirme yok ?!

Bunu da mı patron yazacak ey öküzler topluluğu! Sizin işiniz bu...Sonra PD/DD 2 lerde sürünen bir şirkete neden ilgi yok diye sorunca "yönetim hisse fiyatına müdahaleye sıcak bakmıyor" zırvaları. Lan sen bir kere çıkıp da "efendim, Sabancı holding geri alım için 12 milyar TL. Lik bütçe ayırdı, mütemadiyen geri alım yapıyorlar, benzer şekilde bir çok şirket piyasa değerini emsallerine göre adil bir noktaya getirmek için hisse fiyatlamasına müdahale ediyor" demezsen, patronun mevcut değelemelerden haberi olmazsa...

Hepsinin kıçına tekme...Bir dakika tutmazdım bu şapşalları...

Sayfa 92/172 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •