Sayfa 92/672 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 5372 madde; 729 - 736 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Evet sn.hayek birde by akıl vardı sanırım ondanda ses çıkmıyor. Jeopolitik sebeplerden bir kriz çıkmadığı müddetçe uzun süre bu hissedeyim
    Bu hisse beni çok üzdü. Canım çok sıkkın. Satmadım , beklemedeyim. Böyle karektersiz bir hisse borsada yok. Yine de sabırla bekleyeceğim. Bu hisse yüzünden birçok fırsat kaçırdım. Şu an için düşüncem 5 TL. den aşağı satmamak yönünde.

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bu hisse beni çok üzdü. Canım çok sıkkın. Satmadım , beklemedeyim. Böyle karektersiz bir hisse borsada yok. Yine de sabırla bekleyeceğim. Bu hisse yüzünden birçok fırsat kaçırdım. Şu an için düşüncem 5 TL. den aşağı satmamak yönünde.
    Dedim sana kardeşim,hissenin ciğerini sana söyledim...ama ,artık durmuşun şurda 1 ay daha sabret...biraz sebeblenirsin... 1 yılda 30 bin lira zarar bu hisseden......ama aptallığımdan.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    ekip toplanmış maaşallah 😊

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

Ben uzatmalardayim hayek.% 90 çıktım...3.90 a gelsin alıcam.3. 15bin zarar yazmak için.......Ok nerede ok....😉

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
     Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ben uzatmalardayim hayek.% 90 çıktım...3.90 a gelsin alıcam.3. 15bin zarar yazmak için.......Ok nerede ok....😉

ahahahahahahaha

siz tkrr pozisyon açın sn. batık.

pozisyonunuzu kapatir, topicten giderseniz buralarin tadi kalmaz 😊

gerçi tadını alan bırakamaz bu hisseyi
    😊😊😊

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

Haklısın aslında da.4 yıldır elinde tuttuğum eplas ve mzhld leri birinin lafına inanıp sattım,onun yerine bu laneti almistim.o hisseler en az 3 kat gitti.bu da 1/3 Eridi...tekrar kredi çektim aldım,bunun da 21 binden 4 bunu kaldı,yoksa acısı çıkmaz ama,ne alsam düşüyor, ne satsam çıkıyor.temmuzda 2 lira olan yeşil şu an 10,6 lira olan msgyo 12 oldu.bunlar ben satinca hep fırladı..benim adım batık....😰

Elinde son kalanları da istiyor şer..sizin önde gideni...Boşuna bekleme,1 liradan aşağıya satmam ey .enyo abiiii...

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Elinde son kalanları da istiyor şer..sizin önde gideni...Boşuna bekleme,1 liradan aşağıya satmam ey .enyo abiiii...

satmayın bekleyelim
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 92/672 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •