Sayfa 922/991 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon
Arama sonucu : 7927 madde; 7,369 - 7,376 arası.

Konu: PARSN - Parsan

A. Selam

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. Hareketlerde bir farklılık var ama millette öyle bir güvensizlik oluşmuş ki ben dahil her an bir bit yeniği çıkacakmış hissi oluyor ��

3. parsanın enerjisini çok yüksek gördüm bu gün 84ve 85 lerde bir miktar aldım daha aşagılara gelseydi her kademede alacaktım gelmedi parsan parsan olalı böyle canlı hareket etmezdi özel bir durum var beklemede kalmak en mantıklısı oyuncusu tahtayı iyi soğuttu

4. Dolar bazlı haftalık grafik.

Kanal üst bandına daha önce taşmalar olsa da sonrasında kanal içerisine tekrar dönmüş.

Son dönemde yaptığı ve hemen hemen herkesi şaşırtan yükselişle de kanal üst bandına oldukça yaklaştı.

Kanal üst bandı 4,20 dolar civarında. 23,60'lık dolar/TL kuruyla da bu 99 TL'ye tekabül ediyor.

Hem hızlı yükselmiş olması, hem grafikte görüldüğü üzere uzun süredir çalışan bir kanalın üst bandına yaklaşmış olması ve TL bazlı olarak da 3 haneli fiyat gibi psikolojik bir drençle karşı karşıya kalınması nedenleriyle işlem yapmak için oldukça dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum.

3 yılı aşkın süredir hissede bulunduğumu da belirterek tüm hissedarlara bol kazançlar diliyorum.
    Yazdıklarım küçük bir yatırımcının görüş ve düşünceleri olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

5. olur dikkatli oluruz
    Yazdıklarım kişisel görüşüm olup; al-sat-tut tavsiyesi içermez!...

6.  Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku
    olur dikkatli oluruz
    …👹👹👹👹👹👹😂😂😂

7. Burayı okuyorsa yazayım dayanamıyorum .

Cuma günü alnus global trive vb birçok kurum keklik gibi tahtaya atladı. Alımlar sanki beyfendiler isctr tahtasında kademe çizer gibi 25 bin 10 bin lotlar havada uçuşuyordu.

Yahu bu kadar sığ bir tahtada ısrarla yüklü lotlarla gün içi veya Max haftalık trade girmek kadar saçma birşey olamaz.

Bu 3 kurum ve niceleri bugün tahtaya ruhunu teslim ede ede mallari geri verdiler. Ne Twitter'da nede burada atladım çizdim gün içi xxx TL para kaldırdım diyen yok.

Cidden bu şirketten de bu şirkette işlem yapanlardan da bıktım

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu aracı kurumlardan satanlar oyuncuydu bunlar tokat yedilerse iyi olmuş ben bu gün epey aldım biz oyuncu değiliz oyuncular düşünsün parsanda bu hareketlerin bir nedeni mutlaka vardır ateş olmayan yerden duman çıkmaz bekleyip göreceğiz

Sayfa 922/991 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •