Sayfa 923/1024 İlkİlk ... 4238238739139219229239249259339731023 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 7,377 - 7,384 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by gandalf967 Yazıyı Oku
    Arap kafasıyla yonetilmenin bedeli bu da....

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    Paris metrosunu su bastı geçenlerde haberiniz var mıydı..???

2.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    yazıya göre faiz artırma ihtimali azaldı diyor .2017 yılı için kesin görülen 3 adet faiz artışı vardı 2 tanesi oldu .Acaba 3.mü olmayacak Yoksa dillendirilen 4.faiz ihtimali tamamen mi ortadan kaktı acaba ?
    3.olmayacak diyor benim anladığım ! ancak asıl dikkat çektiği bilanço küçültmenin faiz arttırmadan daha önemli olduğu ve bu konuda fed in son açıklamasında daha keskin bir dil kullandığını belirtiyor !

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    3.olmayacak diyor benim anladığım ! ancak asıl dikkat çektiği bilanço küçültmenin faiz arttırmadan daha önemli olduğu ve bu konuda fed in son açıklamasında daha keskin bir dil kullandığını belirtiyor !
    Bana göre bilanço küçültme FED için faiz arttırımından önemli değil. FED öyle düşünülmesini istiyor olabilir, ama bir sonraki resesyon sinyalinde FED'i kurtaracak olan elindeki faiz düşürme rezervi olacak. Bilanço küçültme sadece prestij ve güvenilirlik açısından atması gereken bir adım. Bu adımı da çok aceleci şekilde atmasını gerektiren sebepler yok.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. gene faizler düşmeye başlamış..15 leri görüp uzun baglamadık ya

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Paris metrosunu su bastı geçenlerde haberiniz var mıydı..???
    Önemli olan olayın sıklığına bakmak. Paris metrosuna 100 yılda bir su basar. Arap ülkelerinde ve bizde her yağmurda.....

6.  Alıntı Originally Posted by gandalf967 Yazıyı Oku
    Önemli olan olayın sıklığına bakmak. Paris metrosuna 100 yılda bir su basar. Arap ülkelerinde ve bizde her yağmurda.....

Dip not Paris metrosu bundan 117 yıl önce 1900 yılında inşa edilmeye başlamıştır. Bizim metrolar 117 yıl aktif olarak çalışsa ben hergün su basmasına razıyım. Daha metro açılalı 1-2 yıl olmamış su basıyor. Neyse konumuz değil ama dayanamadım saygılarımla

7. oranlar düşmüş

odea burgan temditlere 14 veriyor.

8. http://www.bloomberght.com/haberler/...5-te-ongoruyor

Kaynaklar: Hazine iç borç çevirme oranını % 125'te öngörüyor- bloomberght.com

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan habere göre; Konuyla alakalı kaynaklar, Hazine'nin bankalara iç borç çevirme oranını 2017 için yüzde 125 olarak öngördüğünü bildireceğini belirtti. Hazine, bu oranı daha önceden yüzde 98 olarak planlamıştı.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 923/1024 İlkİlk ... 4238238739139219229239249259339731023 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •