Onemli Gunler Banner
Sayfa 924/996 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,385 - 7,392 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Daha ilk açıkladıklarında önce e-ptt'den sonra e-devletten kendim ve kardeşim için başvurmuştum. Bu sabah sadece bana geldi 5 tane, eczaneden aldım, ona niye gelmedi anlamadım...
    O 5 taneyi biz bulsak, şükür namazına duracağız.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Dolar 11 olsun bizim olsun hem 11 düz rakam öyle 7.20 gibi kusuratlida değil.
    Damat gene açıklama yapmış G20 dende almışız nanayi

Ulen beni bir mahçup edin, yarın gönderin şu benim maskeleri, Dünya âleme rezil olsun şu Reha GAYA denilen herif.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Bu kadar değil ama!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5. Maske galiba yas kriteri vesair bir algoritmayla gonderiliyor mesajlar.beninde esime geldi mesaj ban gelmedi.maskenin. maliyeti 0.10 kurus.5 maske 50 kurus.tekstilciler hep maske uretimine girdi.benim 2 arkadas teksilde.belli miktar bagis bedelsiz aliyor bakanlik on sart.yani gelenlere devlet para odemiyordur.kalanlari ya ihracat yapacaklar yada devlete bir sekilde aracilarla satilacaktir.

6. Vakkoda mesela girdi.hatta kapa haber gonderdi son sistem makine aliyorum diye.3 milyon adette bakanliga bagis yaptim dedi.ama adet cok gozukebilir ama makine. Parkuruyla gunde 1 milyon adet uretebikiyornus.

Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Maske galiba yas kriteri vesair bir algoritmayla gonderiliyor mesajlar.beninde esime geldi mesaj ban gelmedi.maskenin. maliyeti 0.10 kurus.5 maske 50 kurus.tekstilciler hep maske uretimine girdi.benim 2 arkadas teksilde.belli miktar bagis bedelsiz aliyor bakanlik on sart.yani gelenlere devlet para odemiyordur.kalanlari ya ihracat yapacaklar yada devlete bir sekilde aracilarla satilacaktir.
    Yengeylen aranızda çok mu yaş farkı var, Macron gibi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Maske galiba yas kriteri vesair bir algoritmayla gonderiliyor mesajlar.beninde esime geldi mesaj ban gelmedi.maskenin. maliyeti 0.10 kurus.5 maske 50 kurus.tekstilciler hep maske uretimine girdi.benim 2 arkadas teksilde.belli miktar bagis bedelsiz aliyor bakanlik on sart.yani gelenlere devlet para odemiyordur.kalanlari ya ihracat yapacaklar yada devlete bir sekilde aracilarla satilacaktir.
    Daha önce başka bir arkadaşın da yazdığı gibi, maliyet 10 kuruşsa marketlere , eczaneler üst satış limiti olarak 25-50 kuruş vb. bir fiyat belirleseler ve isteyen satsa sorun çözülecek. Amaçları millete eziyet midir nedir anlamadım...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 924/996 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •