Sayfa 925/1223 İlkİlk ... 4258258759159239249259269279359751025 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 7,393 - 7,400 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1. Rus u belarusu fena guzeller ya insanda ne kriz ne dolar ne bisey emdisesi birakir

Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    İnsider market hahahaa
    ahah aynen

o kasiyerlen evlen sen altınorta. sakın kader demee.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

Ya bu;

Hakan Akkus, Ersin Ersavas - Open Your Eyes (Original Mix)(Video Edit) + Lyrics

ya da bu ;

Hakan Akkus - I Can't Be (Drop G & Regard Remix 2017), sanki ve hatta bunla ba$lamalı..

hadi baam ilkerx soyun sende yanda$ aK )..

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Rus u belarusu fena guzeller ya insanda ne kriz ne dolar ne bisey emdisesi birakir
    belli bırakmamış görünce
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

5. bu 20 milyar dolarin tasinmasi olayi bana , aydemir akbasin bir filmini hatirlatti.

aydemir akbas fidye yerine yanlislikla midye istiyor, kamyonlarca midye getiriyordu adam asdfkaf. aydemir akbasin yanilmiyrosam o filmdeki ismi "kara bela"ydi.
    bang bang you shot me down..

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    ha şöyle yahu,biras gözümüz gönlümuź acilsin.
    bumu açıyiii,forumun yaş ortalaması baya fransızmı yaww
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Rus u belarusu fena guzeller ya insanda ne kriz ne dolar ne bisey emdisesi birakir
    İste o nedenlen, sabahtan beri 20 milyar dolara, kafayi yoruyoruz!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    bu 20 milyar dolarin tasinmasi olayi bana , aydemir akbasin bir filmini hatirlatti.

aydemir akbas fidye yerine yanlislikla midye istiyor, kamyonlarca midye getiriyordu adam asdfkaf. aydemir akbasin yanilmiyrosam o filmdeki ismi "kara bela"ydi.
    puahahah

katar parası geri dönüyor olabilir mi ?

bu hikayaden yolla.

"fidye demedim midye dedim"..

Sayfa 925/1223 İlkİlk ... 4258258759159239249259269279359751025 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •