Sayfa 927/1003 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 7,409 - 7,416 arası.

Konu: Viop XLII

1. La Memef yeter lan yeter sen nasıl bı sapiksin. Mitoz bölünme gibi adam çoğalıp çoğalıp farklı nicklerle geri geliyor, süzme manyak lan işin yokmu senin bu hayatta anan baban , karın çoluk cocugun yokmu. Hayatta tek zevkin bu topigi bok.etmeki.lan.

2. Hocam bu istatistiklere göre yeni havalimanı henüz Atatürk’ü yakalamış değil, geçen bir yerde kulağıma çalındı ama potansiyel olarak daha fazladır ona şüphe yok.

Türk havayolları üst yönetimi çok yetkin kişilerden oluşmuyor cvlerine baktığımızda. Alt kadrolar şirketi Yukarı taşıyor gibi görünüyor. Beyaz yaka paralı profesyonellerin başarısı.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Detaylı istatistikler vardır ama aramak lazım.

Emekli hava generali Erdoğan Karakuş geçenlerde yeni havalimanının stratejik önemini anlatıyordu konu değiştirildi.

Bu sitede istatistikler veriliyor, KAP'da da aylık istatistikler oluyordu. Bu linkde uçak sayıları yıllara göre verilmiş. Havalimanı istatistikleri de vardı aramak lazım.
    https://web.shgm.gov.tr/tr/kurumsal/4547-istatistikler

Atatürk Havalimanı son özet bilgileri.

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonom...-oldu-4321057/

3. Olaysiz gecti bu haftasonu da. Yarin longa devam. Bankalari iyi izlemek lazim Cuma son 30 dk biraz mal bosalttilar

4. Önümüzdeki 1-2 ay sanayi hisselerinden bankalara hafiften geçişler başlar sanayinin lokomotifleri zayıflıyor yurtdışı resesyonla boğuşurken sanayilerin bankalara göre geride kalmasını beklerim. bankalar bu yeni sistemde daha avantajlı sanki

STK-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by the_economist Yazıyı Oku
    Hocam bu istatistiklere göre yeni havalimanı henüz Atatürk’ü yakalamış değil, geçen bir yerde kulağıma çalındı ama potansiyel olarak daha fazladır ona şüphe yok.

Türk havayolları üst yönetimi çok yetkin kişilerden oluşmuyor cvlerine baktığımızda. Alt kadrolar şirketi Yukarı taşıyor gibi görünüyor. Beyaz yaka paralı profesyonellerin başarısı.
    Kamu kurumları genelde çiftlik. Bir kaç kere TV'de de tartışmalara denk geldim, ideoloji var ama etkin insanları yok, öncekilerin kurduğu düzeni sürdürmeye çalışıyorlar şeklinde söylüyorlar.

Eğer ben de çocukluğumdan itibaren ahiret işine önem versem dünya işleri nasıl çalışıyor çok kafa yormazdım, çok da önem vermezdim. Dünya işini dünya işlerine kafa yoranlar daha iyi biliyor.

Ali Babacan "Sistem" yaklaşımı yapıyor, ama tabanı yok gibi. Belki ileriki nesil dünya işi ve ahiret işini daha iyi ayrıştırır ya da birleştiirir.

Matrix 4 tekrar izledim, orada bile Matrix sistemini bilenlerin arasında görüş ve strateji farklılığı var.

Güzel ama yorucu bir düzen var, bir şekilde vakit geçiriyoruz.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Şahidim. Bahsi artiriyorum. Dolar 20 endeks 2000... Yani 1 dolara kadar son çakış peşine topuksuz ralli olur mu?
    İddia da olsaydı kupon bire bin verirdi ama burası Türkiye.. İmkansız diye bir şey yoktur.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    TL bazlı dip sinyali gelmeden büyük ralli olmuyordu tabi ekstrem dönemlerden geçtiğimiz için son iki senedir olmuyor normalde iki senede bir kesin oluyordu o yüzden neden olmasın diyorum SANa katılıyorum

7.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Memedabi mi gelmiş ?
    Bozkurt..
    Memedabi gelmiş dediler, önce inanmadım ama yazılarını okuyunca dedim bu orijinal memedabi, sanki biraz erken geldi ayvayı yedik, emniyet kemerlerinizi takın

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Sayfa 927/1003 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •