Onemli Gunler Banner
Sayfa 93/128 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 737 - 744 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1. 1.78 maliyet ile aranızdayım arkadaşlar. Herkese hayırlı kazançlar...

2. Reisende sana nasıl teşekkür ederim bilemiyorum, sen bu hisseyle ilgili mesajlar yazdıkca dikkatimi çekti azar azar aldım sen yazdıkça arttı sen yazdıkça arttı, piyasa düşüyor bu kağıt çıkıyor elimdeki lot miktarı fazla değil ama bağladığım paraya göre fena sayılmaz, belli bir sıkıntı olmuş burayla herhalde ucuz sattın sonra bakakaldın ama bu beni ilgilendirmez, tek istediğim negatif mesajlara devam sayende kayıt yükseliyor.

3. he he yukselir yukselir maksimum 1.90 oda belki oglu belkiii sozde subat sonu 2.5 -3 tl oluyordu mart 5 oldu be hep bos laf

4. Prizmadan tavan bekliyorum. 1.86 yani 😁😁😁

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. daha 15 gun once demedimmi 3-4 aydır 1.78 gecmeye ugrastı bi 3-4 ayda 1.86 gecmeye ugrasır diye buyrun ordan donmus asagıya rasit patron simdi 1.76 dan aldıgını 1.85 den itibaren milletin kucagına bırakmıstır bugun 3 kurusluk patronun 3 kurusluk hissesi ainen 1.86 tavanını gordu dusus basladı 1.30 dan alırız arık rasit yarın sabahta satım yaptım kapa yollar ulan bu hiseyi tanımayanda salla haire salla yukselcek sanıyorlar tam komedi yav

6. reis bu kapta gordum kim nuran kuru 141 000 lot alım yapmıs bana gore 2.08 ustune cıkmalıki duseni kırıp yukselis trendine girsin sen ne diyorsun bu konuda ben duseni kırınca 1 yıl vadeli alim diyorum
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

7. esi falan olabilir bilgim yok . katılıyorum 2.08 ustune cıkmaliki yukselen trend baslasın seninde dedigin gibi ama bunda o guc yok ki . cemas ozgyo tgsas vs vs atı alan uskudarı gecti ..bircok hisse tavanlar gorup geri dusup tekrar tavanlar gorduler..bu o kadar agır hisseki bildigin solucan sumuklu bocek . yukselmek bilmiyor. dedigin gibi 2.08 kırarsa ki imkansız birsey o zaman 3.10 ardından 3.80 e gidip fincan ı tamamlar ama bu imkansız birsey bu hisse icin . 141 000 lot alıyor demekki baska hesaplardan da geri satıyorlar yoksa sadece alım olsa o kadar alımla 1.95 ustune atması gerekir .

8. bikac gun once 130 000 lot da rasit almıs mesela eder 2 si 270 000 lot. ama sadece alım olsa 1.95-2 aralıgında olurdu simdi bu hisse .demekki farklı hesaplarından satıyor olmalılarki hisse yukselmiyor ..2.5 aydır ilk defa hisse aldılar . 2 yıl once hergun hisse alırdı rasit . o bakımdan hisse yukselirdi ..simdi hisseye destek yok demekki rasitin parası yok . ee nasıl cıkıcak o zaman 2.08 de yukselis trendine gececek o bakımdan bunda is yok derim bana gore. sahsi dusuncelerim bunlar yatırım tavsiyesi degildir isteyen istedigini yapar .hadi eyvellah

Sayfa 93/128 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •