Onemli Gunler Banner
Sayfa 93/396 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 737 - 744 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bugün niyet açısından çokomelli. Cuma gapını kapadı.
    Şu ana kadar ÇÜKümelli kısmını yaşadık, kapanışa kadar ne olcek bakalım

2.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Şu ana kadar ÇÜKümelli kısmını yaşadık, kapanışa kadar ne olcek bakalım
    Endeks zirvesinden %12 aşağıda, 6-7 hisse hariç tüm şirketler zirvelerinden %30-35-40 geri çekilmiş. İçimizden geçtiler zaten 😂

3. Doğuş GYO 555m dolar. Ne kadar kâr yaratıyor? 180m tl + amortisman kadar nakit yaratıyor. Finansman gideri ne kadar olmuş? 570m tl 2022 4. çeyrek.. Faaliyetlerinden elde ettiği nakit akışı, yükümlülüklerini ödemeye yetmeyen GYO, 555m dolar. Doğuş oto 1.455m dolar. Piyasa fiyatlaması çoğu zaman anlamsız oluyor.

Neyse, Ocak- Şubat verileri fena değil. Oto üreticileri içinde üretim adetleri geçen sene aynı çeyreğe göre toparlamış.

4. Ben alım için alım için uygun olduğunu düşünerek almaya başladım,tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan.

5. doas hissesini gazlayıp aşağı düşürdüler. bir kaç kere alsat şimdide enerjisi bitti.
    toaso 180
    froto 570
    peki doas 190 iken, toaso kaçtı? doas yön değiştirdi.
    bu sene de enflasyon senesi olacaktır.enflasyonun olduğu yerde fiyatlar durmaz yukarı gider.
    genel kurulu bekliyorum gözlerim kapalı.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

6. ECZYT, ECZYT, ECZYT,,,alımlar bu ara çoğaldı sanıyorum,asla yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    doas hissesini gazlayıp aşağı düşürdüler. bir kaç kere alsat şimdide enerjisi bitti.
    toaso 180
    froto 570
    peki doas 190 iken, toaso kaçtı? doas yön değiştirdi.
    bu sene de enflasyon senesi olacaktır.enflasyonun olduğu yerde fiyatlar durmaz yukarı gider.
    genel kurulu bekliyorum gözlerim kapalı.
    5 milyar duran varlığı olan 2 milyarda borcu olan GYO şirketini niye 5 milyara almış , onu sormak lazım.. “ Sinerji “ geçiniz bunları 😂

8.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    5 milyar duran varlığı olan 2 milyarda borcu olan GYO şirketini niye 5 milyara almış , onu sormak lazım.. “ Sinerji “ geçiniz bunları ��
    Muz cumhuriyetinde keklendik Ferit tarafından.

Sayfa 93/396 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •