Sayfa 93/362 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 2892 madde; 737 - 744 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Inşallah bu yaşanılan olumsuz süreci güzel bir açılış yaparak unutturur.

2.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Teknik bir olaydan dolayı kendilerine ileri çok geç gelmis
    İyi bari; en azından savsaklama durumu yokmuş. SPK resmi yazıyı mail yoluyla göndermişse mail geç ulaşmış veya ulaşmamış olabilir. Teknik sebep deyince başka bir şey gelmedi aklıma

3. devre kestirecek gibi .sal aşağı bol bol mal kaptır .sen bilirsin ,bekliyoruz

4. Spk açıklama istedimi kagıt düzeltme yiyor kağıttaki elaman masuz tavan götürüyor en sonda kagıdı realize ediyor ytd..

5. 12 Mayıs 2022 tarihli KAP açıklamasına göre Tıklagelsin'in kalan paylarının alımı için opsiyon süresi 12 Kasım'da doluyor. Bakalım tamamını alacaklar mı.

"Ayrıca bağlı ortaklığımız 18 ay boyunca TFI Tab Gıda Yatırımları Anonim Şirketi'nin Ata Express Elektronik İletişim Tanıtım Pazarlama Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. nezdindeki geri kalan %99 oranındaki payını da satın almak üzere opsiyon hakkı almıştır. Bu opsiyon hakkı kapsamında Şirketimiz 10.000.000.-TL opsiyon bedeli ödemiştir."

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1030039

6. hadi küçük mia...her türlü engele rağmen artıya geçtin...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Çılgınca hareketler yapıyor valla

8. bas gaza artık...borsa alemi türkiyenin gururu yazılım firmasını görsün...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 93/362 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •