Sayfa 93/612 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 737 - 744 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Evt uzun zamandir girmiyordum...gençler heyecanli tabi biraz fazla yüklenmiş olabilirim bu yüzden kartal kardesimiz bunu bir abiden nasihat olarak kabul edip sağlam arastirip analizlerini paylasir bizlerde faydalaniriz...

2.  Alıntı Originally Posted by balıkçıdoktor Yazıyı Oku
    Evt uzun zamandir girmiyordum...gençler heyecanli tabi biraz fazla yüklenmiş olabilirim bu yüzden kartal kardesimiz bunu bir abiden nasihat olarak kabul edip sağlam arastirip analizlerini paylasir bizlerde faydalaniriz...
    Ben yeni kimler var görmüş oluyorum kamil abi vardı 3 ile 4 arasında yazılarıni okuyan hisseye dalmistir yazmiyo artik kimseyi zorlamadi olanlari yzdı alan alır hisse hakkinda şuan yazılacak bisey yok kimse boşuna gelmesin para kazanamaz diyoruz bunu net söylüyorum bilgisi olan varsa hisse hakkinda paylaşsin çok biliyosa sonuna kadarda takipcisiyiz olanların

Bizim patron un holdingi 245 milyon dolar, ben bu kadarlık bir adamım der.
    Acaba mal varlıklarından sadece limanı bu fiyata verir mi ?

4.  Alıntı Originally Posted by Tank Yazıyı Oku
    Bizim patron un holdingi 245 milyon dolar, ben bu kadarlık bir adamım der.
    Acaba mal varlıklarından sadece limanı bu fiyata verir mi ?
    2018 de limanı 400 milyon değerlemişler üstüne bir sürü yatırım oldu 1 milyara vermez

5.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    2018 de limanı 400 milyon değerlemişler üstüne bir sürü yatırım oldu 1 milyara vermez
    Poliport ne demeli o tanklari iskeleyi kaça yaparsın hurdaya versen milyar yapar yeni yatirim var bide gündemde ced raporu alındı uzun zamana yayildi yapimi yinede yok diyorlar yatirimciya

6. Borsada blanconun,karin,buyuklugun onemi yok.lot sayisi yuksek olan hisseler gitmiyor.10 milyon lotlu olan hisse isterse 50 milyon zarar yazsin degerinin 10 katinda islem goruyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Semih66 Yazıyı Oku
    Borsada blanconun,karin,buyuklugun onemi yok.lot sayisi yuksek olan hisseler gitmiyor.10 milyon lotlu olan hisse isterse 50 milyon zarar yazsin degerinin 10 katinda islem goruyor.
    Dedigin dogru olabilir polde yabanci diye bi oran var inceleyin son 3 veya 5 ayı adamlar %2 lik payı durmadan alsat yapiyo doce citi gözükuyo sizce yabanci bunu yaparmi 3 kademeye 5 kademeye bunu ancak türk o c...yapar istesinler istedigi yere götururler lota bakmaz koç holding 2 gunde %7 yapti lotumu az .

8.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Dedigin dogru olabilir polde yabanci diye bi oran var inceleyin son 3 veya 5 ayı adamlar %2 lik payı durmadan alsat yapiyo doce citi gözükuyo sizce yabanci bunu yaparmi 3 kademeye 5 kademeye bunu ancak türk o c...yapar istesinler istedigi yere götururler lota bakmaz koç holding 2 gunde %7 yapti lotumu az .
    Degerli yatirimci arkadasim dediklerinizin hepsi cok dogru ama lot sayisi dusuk olan hisselerin hareketleri cok hizli.Bu hisseyi kaldirmak icin 109 milyonlu hacim gerekirken digerlerinde 1 milyonla tavan tavan gidebiliyor.Bu hissede baski yillardir var,dap projesinden hic bir haber yok.kimya devi bir sirketin sahibi alsat yapiyor,butun sorunburda kanimca.

Sayfa 93/612 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •