Sayfa 93/893 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 7144 madde; 737 - 744 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Bugünde yatırım.finans alıyor isbankasi.yine.satici

Hep aynı film başa sar sar izle...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bu şirketin yeniden değerleme yollamasi gerekmiyor mu ? Madem Besbinlikler bittiyse

4. 5 BİNLİKLER BİTMEDİ hocam. askıdan indi. itirazlar red edilecek mi. yoksa yine bir şekilde bir itiraz kabul görüp askıya mı çıkacak net olarak bilmiyoruz. faaliyeti olmayan ve tek ilgilendiği konu imar ve arsa değerlendirilmesi (satış/proje) olan bir şirket için bence de eksper güncellemesi gerekir etik olarak.

5. Ama.bu plan notu değişikliği itirazlarin karari beklenseydi kartal gündeme alirmiydi yada itiraz olayi o kadar engelse sonsuz döngüye girmez mi ikide bir itiraz eden olursa.. kartal gündeme alıyorsa bu besbinlik olayi kapanmış gibi.anliyorum.ben

6. TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by murat4611 Yazıyı Oku
    Ama.bu plan notu değişikliği itirazlarin karari beklenseydi kartal gündeme alirmiydi yada itiraz olayi o kadar engelse sonsuz döngüye girmez mi ikide bir itiraz eden olursa.. kartal gündeme alıyorsa bu besbinlik olayi kapanmış gibi.anliyorum.ben
    Meclis son itirazları değerlendirip kabul etmezse. 5binlikler biter. Her itiraz kabul edilecek diye birşey yok. Binlikler Kartal’da taslak halıinde mevcut 5000lik taslağıyla görüşülebilir. Ama kesinleşmesi için 5000liklrrim sonuçlanmadı gerekir. Sonuçta 5binlikler ufak plan notu değişikliği dışında belirli..
    Üstadlar lütfen yanlışım varsa düzeltin...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Meclis son itirazları değerlendirip kabul etmezse. 5binlikler biter. Her itiraz kabul edilecek diye birşey yok. Binlikler Kartal’da taslak halıinde mevcut 5000lik taslağıyla görüşülebilir. Ama kesinleşmesi için 5000liklrrim sonuçlanmadı gerekir. Sonuçta 5binlikler ufak plan notu değişikliği dışında belirli..
    Üstadlar lütfen yanlışım varsa düzeltin...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    5 binlikler kabul edilirse bu arsanın proje değeri yaklaşık ne olur ?

8.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Kısa periyot kafayı kaldırma çalışmaları

İnat etti yukarı kesmiyor şuursuz

Sayfa 93/893 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •