Sayfa 93/999 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 737 - 744 arası.

Konu: Viop - XXI

1. Bist 120 binlerden 80 binlere düşerken grafikleriyle neden ısrar etmedi tekrar 80 binlerden 116 binlere geldi bunu grafikleri neden görmedi aksine 48 bin hedef veriyordu kimse burda masal anlatmasın herkese saygımız var dır bir insan beklentisini yazar susar tutarsa herkes tebrik eder tutmassada kimse suçlayamaz ama sYın koç ısrarla her akşam yok şurası var yok şuraya düşer yok şurdan dönebilir yok burası kırılırsa kimse tutamaz bumu yani ???

2.  Alıntı Originally Posted by hisci Yazıyı Oku
    vadeli işlem yapmıyorum diyor yapmıyorsa neden burda ısrarla hiç bir kez beklentisinin tuttuğunu görmediğim halda her akşam yön gösteriyor onuda anlayan varsa söylesin
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...98#post4517098
    Hayat hoş gerisi boş

3.  Alıntı Originally Posted by hisci Yazıyı Oku
    Ben yeniler için uyarıda bulunuyorum kimseye kanmayın burda batar gidersiniz!!yok grafik paylaşıyormuş peki paylaştığı grafiklerden kaç para kazandınız aksine onun düşüncelerine göre poz alan 100 kez batmıştır.ben koçu tanımam etmem düşman da değilim ama doğru pozda olan bile onun ısrarlı yazılarıyla doğru yönden yanlış yönebile döner.hangi beklentisi tutmuş borsalar düşerken birterden çıkıp 48 bin hedef veriyor oda 80 binlere düştüğünde ısrarla 48 diyor ve 30 bin puan yiyor kafaya şimdi 116 binlerdeyiz siz ne anlatıyorsunuz ben koça asla hakaret bile etmedim etmemde ama onun ne olduğunu çok iyi öğrendim
     Alıntı Originally Posted by hisci Yazıyı Oku
    Bist 120 binlerden 80 binlere düşerken grafikleriyle neden ısrar etmedi tekrar 80 binlerden 116 binlere geldi bunu grafikleri neden görmedi aksine 48 bin hedef veriyordu kimse burda masal anlatmasın herkese saygımız var dır bir insan beklentisini yazar susar tutarsa herkes tebrik eder tutmassada kimse suçlayamaz ama sYın koç ısrarla her akşam yok şurası var yok şuraya düşer yok şurdan dönebilir yok burası kırılırsa kimse tutamaz bumu yani ???
    Son 10 yazının sekizi koç a ithafen ..bu olmadı ama ya olmadı ..

Bak bu MERT lik değil ..namertliktir ..

Yapmayın bunu..
    Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,644
    SİSTEM Mİ PAYLAŞIYORSUN

sinyallerin yanında getiri/götürü eğriside olacak

çok yüzeysel olursa detay yoksa
    bu da kandırmaca olur

raporunu görmek lazım.

,

gördük diyelim

kayma varmı + komisyon düşülmüş mü vs vs vs

tonlarca sorulacak soru var

mesela bu sistem 2018 de 13,625 puan terse kalmış full teminat kullandıysa batmıştı,
    2020 deki başarısı (daha önce batıp para bırakmadığı için 0 olacaktı )

hepsini miktiredin, bu sinyallerin hiçbiri hesap extrenizde yoksa (benim gibi) çöptür.

gerçekten bir sistemin sinyalleri ve sistem sinyallerini paylaşan kişinin hesap extresi 1 e 1 aynıysa,
    benden küçükse alnından, büyükse ellerinden öperim.

Her gördüğünüz sakallıyı,
    aksakallı dedeniz sanıp yanına oturmayın.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,644
     Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Vob topiğinde vob yazın ..

Ve hepimizin de bildiği gibi vob ..XU030 VADELİSİDİR ..ıvır zıvır opsiyon zırt pırt değil...

VOB un açılımını yazarsak VADELİ OPSİYON BORSASI

pay vadelinin de vobu var (37 adet hisse)
    usd ninde
    euro nunda
    altın gram
    ons ve diğerleri

Opsiyon ıvır zıvır diyorsan direk söyle
    benim pozisyonları (haftada 2 resim az atmış olurum paylaşmam)

Viopta işlem yapmadığım ensturuman kalmadı
    hem vadelileri hem opsiyonları

batmak dahil hepsinin tadına tuzuna baktım.
    Bear_Bull
    @BearBull26

6. Arda Turan galatasaraya gelmiş... futbol izlemeyi bırakalı 10 yıl olmuştur..
    Zamanlama harika...
    istanbul belediyesi, chp ye geçince, öyle başakşehir falan destek alamaz..
    Göksel gümüşdağ, akp li vekil... bir de demiş ki; başakşehirin ibb ile alakası yok.. ahaha
    Başakşehirin taraftarı yok yahu... nasıl gelir elde edeceksin başka türlü... yetecek mi sana tff den aldığın..
    Arda turan a baktı ödeyecek güç yok... hooop galatasaray...

Hükümete yakın olan futbolcular doğru başakşehir e... şimdi bu başakşehir bakalım hangi kaynakla tutunacak super lig de??

Bu gözler osmanlıspor u gördü.. melih gökçeğin rakımı.. süperlige çıktı.. eufada oynadı...
    Cemaat sakallı futbolcular gördü bu gözler...
    Haaa dedim tamam, bu ülkede futbol izlenmez...
    Fatih terim desen yapışmış galatasaray a... ki galatasaray lisesi bu adama nasıl hala izin veriyor bilmiyorum..
    futbola kadar inanılmaz bir yozlaşma var...
    Bein sport zaten sıkıştı.. battı batacak..
    Nereden tutsan elimde kalıyor...

En güzel bireysel tepkide izlememek, forma almamak...
    Yaklaşık 7-8 yıldır tek bir türk futbolu izlemedim.. haber dahi çıksa oturup okumam...

7.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    VOB un açılımını yazarsak VADELİ OPSİYON BORSASI

pay vadelinin de vobu var (37 adet hisse)
    usd ninde
    euro nunda
    altın gram
    ons ve diğerleri

Opsiyon ıvır zıvır diyorsan direk söyle
    benim pozisyonları (haftada 2 resim az atmış olurum paylaşmam)

Viopta işlem yapmadığım ensturuman kalmadı
    hem vadelileri hem opsiyonları

batmak dahil hepsinin tadına tuzuna baktım.
    Yazının sana olmadığını biliyorsun ..sen benim en eski dostlarımdan birisin ..mesela cauti de öyle

Olayı biliyorsun..hepiniz ne demek istediğimi biliyorsunuz ...ama nedense ..o olmuyor ..
    Hayat hoş gerisi boş

8.  Alıntı Originally Posted by asklepion Yazıyı Oku
    "Bir bütün olarak oku", en sevdiğim cümledir. Ben bütün olarak okudum ama belirttiğiniz madde 1 ile hitap şekliniz arasındaki çelişkiyi çözemedim. Belki bütün olarak değil de farklı bir okuma şekli önerirsiniz diye yazdım

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet ..eksik olmuş
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 93/999 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •