Onemli Gunler Banner
Sayfa 93/636 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 5086 madde; 737 - 744 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Vallahi de billahi de senin gibi kahpe senin gibi hırsız bir hisse dünyanın hiç bir borsasında yok, lanetsan lanetsan lanetsan...........

2. abd de 7 nisan tarihişnde bi haber çıkmıştı, f35 ya da f16 konusunda abd'de nin kötümser tavrının iyimser bir havaya dönüştüğü diye,
    f16 modernizasyonu gerçekleşirse bu gerçekleşmenin hisseye olumlu etkisi olabilir mi,

https://www.trthaber.com/haber/dunya...un-670344.html

3. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    Evet bende çok bezdim 9 lu fiyatlarda çok bekletti çelik gibi sinir lazım insanda. hedef fiyat vermek pek doğru olmaz fakat grafiksel olarak logaitmik grafikte baktığımızda alt banda değerim derse 19 tl üst banda giderse 80-100 tl aralığı gözüküyor üst banda geçerse 225 tl gibi olma ihtimali var tabi zaman önemli ne zaman gider ben grafiğin yalancısıyım şahsi olarak benim vadem var inşallah herkes kazanır yatırım tavsiyesi değildir...iyi akşamlar...
    Ne 80 i ne 200 ü , ederi o kadar olsa yabancı talan eder hisseyi , bana göre tamamen hologram bakalım vatan millet deyip bizde atladık hisseye

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İkisi de etkisiz.
    Yiğit Bulut hakkında yorum yapmaya bile değmez Dolar 3.50 olsun yüzüm tükürün diyen vasıfsız...

Sn. Haluk Görgün'ün Twitter dan takip ediyorum ve üzülüyorum. Aselsan yeni i bir ürün tanıtacak ya da ne bileyim güzel bir haber var bunu direkt paylaşamıyor bakan paylaşıyor Haluk Görgün bakanın paylaşımını retwet yapabiliyor. Böyle bir konuda bile özgürce harekete edemiyor.
    Son yıllarda Genel Kurul dahi yapamaz duruma geldiler. Basit bir karar alabilecek yetkileri yok..
     Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    Empati yapalım biraz kırmadan dökmeden yönetimdeki mürettebatın alayı iktidar mensubu kuruluş amacı neydi TSK vakfı güçlendirme vs vs vs demekki siyasete bulaşmış sence yiğit bulutmu daha etkili haluk görgünmü buna bütün forumdaşlar katılıp cevaplayabilirler senin dediğin gibi saray yabancı siyaset bulaşma cevabı yok bende ne dim bilançoyu inceledim finansal borçlar vede bir çok datayı beğenmedim an itibari ile böyle yarın her şey farklılaşır bilemem şemsiye girdi açılmıyor ciddi bir lotla yoksa atraksiyonu severim
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

5. Hisse kar payı artışını vakıfın ihtiyacı kadarını karşılacak oranda artırıyor, aselsan yatırımcısı zaten bunu hep biliyordu, yani aselsanın kar payı dağıtmadığını cümle_alem biliyor.
    Aselsanı cazip kılan bedelsiz sermaye artışlarıydı ancak bu umutta şimdilik ortadan kalkmış durumda, zaten sermaye tavanını artırmalıki sermaye artışı yapabilsin.
    Sermaye tavanı artışı da bir umut hisseyi canlandırır diyeceğim ama genel kuruldan böyle bir ses te çıkmıyor.
    Haliyle yapılması gerekenleri sıraya koyduğumuzda hisssenin yükselmesi için en erken 2023 seçimlerde mevcut iktidarın kaybedebilecek olabilme ihtimaline bakıyor ki bu da sadece kısa sürelik bir umudu doğuruyor.
    mevcut durumda sermaye tavanı artırımı ve ardınden yeni bir sermaye artışı ancak 2024 dü bulur.
    Burada da söyle bir soru sormak gerekir. diyelimki mevcut iktidar gitti " muhtemelen içi boşaltılmış bir asselsan bedelsiz yerine sermaye bulabilmesi için bedelli sermaye artışı yapmak zorunda kalacak" böyle bir senaryoda yine asselsanda umutlar yeşermeyecektir.
    kendi adıma geçtiğimiz dönemde tüm hisseler fiyatlarını katlamışken bu hissenin yerinde sayması bana ilerisi içince umut vermiyor, "olabilir" arkadaşın dediği gibi bataksanla birlikte batmış görünüyoruz.

6. Peki halka arza katılanlara ne olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

abd ile itilaflı konuları bitirmeliyiz gündem olmamalı...örneğin suriyede pkk devleti kurma hayali var ve en büyük engel biziz...bu hayallerini bitirmeliyiz operasyon yapmalıyız...s400 konusu var...kendi hava savunma sistemimiz 2023 yılında bitiyor s400 leri başka yere satmalıyız libya olabilir..en büyük sorun bu iki konu..

8.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    abd ile itilaflı konuları bitirmeliyiz gündem olmamalı...örneğin suriyede pkk devleti kurma hayali var ve en büyük engel biziz...bu hayallerini bitirmeliyiz operasyon yapmalıyız...s400 konusu var...kendi hava savunma sistemimiz 2023 yılında bitiyor s400 leri başka yere satmalıyız libya olabilir..en büyük sorun bu iki konu..

Bu ülkede liyakat hiç olmadı az çok denendi ancak her hükümet yandaşını kolladı, kaynaklar akıttı.
    Ancak bu kadar göz göre göre devleti milleti yağmalamakta siyasal islamcılara nasip oldu.
    Adamlar gözleri dönmüşcesine yağmalamaya devam etmekten ülkenin devletin gidişatını mı görüyorlar. Bu ülkenin eline son 5 yılda glabal anlamda kurtulacak tam özgürleşecek ne fırsatar geçti.
    Al sana bir fırsat daha suriye, ırak, ermenistan, hatta kırım meselelerini çözmek için sana, tam zamanı. Nerede o anlaycak uygulayacak akıl. Akılda etmesinler ülkeyi kendi haline bıraksalarda razıyız yeterki ellerindeki gücü kullanarak zorbalığa yağmaya son versinler bunada razıyız.

Sayfa 93/636 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •