Onemli Gunler Banner
Sayfa 93/172 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon
Arama sonucu : 1371 madde; 737 - 744 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. 100 milyon ₺ özkaynağa sahip, daha dün kurulmuş şirketlerin bir çoğu 10 milyar ₺ piyasa değerini geçtiler sen daha 2 milyar ₺ civarında gezmece. 10 dolardan halka arz ettiğiniz şirket bunca yatırım, inovasyon, marka değeri vs ye rağmen 1.5 dolar bile değil...

Ayıptır ayıp...

2. Allahtan reklam verebildiler,

Pazarlama bölümü iyi calismaya basladi,

Yatirimci iliskilerindeki arkadaslar bana cevap bile atmadilar,

3 haftadir cevap bekliyorum yetkililerden,

3. Güzel bir bilanço arkasından TOGG haberi, o zaman seni göreceğim sayın tahtacı. Sabretmekteyiz...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

4. Benim için sıkıntı yok, seneye % 100 temettü yeter de artar bana, ha üzerinde olursa tatil planımı 15 gün uzatırım.

ALKA da böyleydi; geçen yıla kadar 4-5 PD/DD civarında gezerken şimdi 15 lerde. Şöyle 350-400 milyon Tl kâr gelsin bakalım bu rasyolarda tutabilecek misin ?

5. 2022/6 bilançosu defter değeri 8.32 Tl. Daha önce, daha kötü finansal rasyolarla gördüğü 7 PD/DD ye göre fiyatı hele de şu manyak fiyatlamaların yaşandığı konjonktürde 8.32 x 7 = en az 58 Tl olmalıydı...YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku

2022/6 bilançosu defter değeri 8.32 Tl. Daha önce, daha kötü finansal rasyolarla gördüğü 7 PD/DD ye göre fiyatı hele de şu manyak fiyatlamaların yaşandığı konjonktürde 8.32 x 7 = en az 58 Tl olmalıydı...YTD
    Grafikte fena degilmis ama)

Onaylar alinmis..

7. o hunharca satılanlar YF ve EYF mallarıymış.

8. Yanlış bilmiyorsam 3 gün sonra TOGG araçları banttan inmeye başlayacak. En ufak bir beklenti heyecanı yok kağıtta. Çok enteresan bir şey.

Sayfa 93/172 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •