Sayfa 93/568 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 4540 madde; 737 - 744 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    bende de bu huy var, hemen alacaksın, hep bekle dedim dedim açılışı... yine son anda
    tam açılmadan önce vermiştim 10'dan önce... o arada dokundu aldı %1 yaptı sonra %2lere geri geldi

2. bugünleri de mi görecektik.

bankaları satıp sanayi ve holdinglere para girişi yaptılar.

ALLAHIM BUGÜNLERİ DE Mİ GÖSTERECEKTİN İNANAMIYORUM GERÇEK Mİ BU

3. bu ortamda durum hiç belli olmaz akşam tabanda kapatabilir,artı da. Ne temel ne teknik bir açıklaması da yapılamaz.Şu ortamda hisseler ' ALLAHA EMANET'

4.  Alıntı Originally Posted by rollercoaster33 Yazıyı Oku
    bu ortamda durum hiç belli olmaz akşam tabanda kapatabilir,artı da. Ne temel ne teknik bir açıklaması da yapılamaz.Şu ortamda bakılacak tek grafik ' ALLAHA EMANET' grafiği
    Orası su götürmez ama şu var, mal böyle ortamda toplanıyor... Bizim için değil, bu hisseyi götürenler, indirenler kimse işte onlar, o kadar güzel zamanlar ki... Silkelenen dökülenin haddi hesabı yoktur... Kısa vadenin en büyük en büyük zararı bu. Bir de kanını emer o stres adamın, bak şimdi Temettücüdeki huzur kimsede yok... Abi bazı şeyleri para ile da alamazsınız, alamıyorsun işte...

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    ekran attım yukardan 30.520 tam açılıştan önce girmiştim o karambolde aldı.. belki beklesem alttan da alırdım da o kadar hızlı cıktı ki yine belki fırsat vermezdi, hoş akşam ne kapatacağını da bilmiiyoruz belki geri gelir... şu an mutluyum
    Mutluysan sıkıntı yok fedoramca inerde çıkarda belki batabilirde en önemlisi sağlık psikoloji yi bozmayalım yeter

6. haklısın ama 30.00-31.50 hareketi ve %0.2 abd enflasyon verisi arasında bu dünya batmış arkdaş diye ereglileri kim neden 28 tl versin abi abd türkiyeye savaş açarsa 10 tl düşer dicem ama o da mümkün değil.

sanayileri alsınlşar da endeks nereye düşerse düşsün modundayım 2900 düşse ne olur sanayileri almaları lazım arkadaşlar.

düşmesin tabi ki 3200 altına .istemeyiz.

7.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    bugünleri de mi görecektik.

bankaları satıp sanayi ve holdinglere para girişi yaptılar.

ALLAHIM BUGÜNLERİ DE Mİ GÖSTERECEKTİN İNANAMIYORUM GERÇEK Mİ BU
    banka sanayi endeksi bankaların hızlı hareketi sonrasında şekil değiştirdi. Bankaların panzehiri olarak sanayi kullanılmalı.

8.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    Mutluysan sıkıntı yok fedoramca inerde çıkarda belki batabilirde en önemlisi sağlık psikoloji yi bozmayalım yeter
    Aynen dostum, psikoloji her şey demektir. Kafayı yersen her şey biter! Sağlığı kaybetmemeli öncelik bu, onun için de kaldırabileceğin şeyin altına girmek lazım, mesela herkes bir Thebigshort olamaz, ben olamam mesela, o yüzden de oyle hareketler yapmıyorum...

Sayfa 93/568 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •