Sayfa 93/184 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon
Arama sonucu : 1472 madde; 737 - 744 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    51 den satıp 45 e aldım

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sne zaten yas tahtaya basmazsın bu kadar dört ayak görmedim trilyoner olmadın mı daha

2. Bu iş böyle işte birileri yanacak birileri tek ayakta yakalanıp bekleyecek birleri yeter deyip çıkacak birleri buralardan alırım diyecek Bi başkası ben tatile gidiyorum diyecek gibi gibi sonuç şirkette Bi sıkıntı olup olmadığına kadar gelir şirket sağlamsa gerisi boş
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. alfas gibi yataya bagladı artık pek de cacık olmaz gibi. temettü verecek mi

4.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Bu iş böyle işte birileri yanacak birileri tek ayakta yakalanıp bekleyecek birleri yeter deyip çıkacak birleri buralardan alırım diyecek Bi başkası ben tatile gidiyorum diyecek gibi gibi sonuç şirkette Bi sıkıntı olup olmadığına kadar gelir şirket sağlamsa gerisi boş
    sağlam olduğunu nereden anlıyosun daha yeni arz olmadı mı? gerçekten merak ettiğim için soruyorum. henüz kendini ispatlamadı. neye göre sağlam. kar 3 kat arttı. bu enflasyonda abartı artış değil mesela

5. Katti jet lee hareketi çekmiş
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

6. demek ki 51 den satmayan polyanalar sadece. az bişey 50 den sattım ama erken geri aldım. çok saldı çokkkkk aşırı saldı

Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    sne zaten yas tahtaya basmazsın bu kadar dört ayak görmedim trilyoner olmadın mı daha
    Çok şükür trilyonun adı kaldı.

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Katti jet lee hareketi çekmiş
    Valla natenden darbe yedim acısı çıksın diye geldi. Acısı çıktı şükür. Gün içinde iyi de trade fırsatı verdi. Göstergeler soğusun tekrar atağa geçer . Ytd.

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 93/184 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •