Sayfa 93/312 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 737 - 744 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Zıp zıp...ben seni seviyorum....buna inan...
    Ben zipzip ziplarim, salliyon dediklerin hep tutar, aralik ikinci haftasindan oku yazdiklarimi kim atiyo kim salliyo ogren oldu mu fena hav hawww.....sen hala ayni kafada gidiyon,)))))
    İkimiz aynı yerdeyiz...yazılarınıda okurum....ben yıllardır intem yatırımcısıyım Allah için...benim senden yana sıkıntım...çok zıp zıp zıplıyon...çokta atıyon sallıyon...ortada doğru dürüst bi açıklaman yok...

Ben seni seviyorum üzme kendini değerli ortağım...

Yoksa ben seni neden sevmiyim ortak...!!!!!!!!
    iyi oku yazılarımı,

2. Sona doğru yine malı götürüyorlar,ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Sona doğru yine malı götürüyorlar,ytd.

Yazılarını okuyorum....senide seviyorum...

Yalnız...öyle mesnetsiz 100 olacak...300 olacak...550 olacak sallamak yok...

Yükselmesi için neden nedir onuda yazacan....

Boşa atmasyon yok...güzel kardeşim benim...

4.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Zıp zıp...ben seni seviyorum....buna inan...

İkimiz aynı yerdeyiz...yazılarınıda okurum....ben yıllardır intem yatırımcısıyım Allah için...benim senden yana sıkıntım...çok zıp zıp zıplıyon...çokta atıyon sallıyon...ortada doğru dürüst bi açıklaman yok...

Ben seni seviyorum üzme kendini değerli ortağım...

Yoksa ben seni neden sevmiyim ortak...!!!!!!!!
     Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Yazılarını okuyorum....senide seviyorum...

Yalnız...öyle mesnetsiz 100 olacak...300 olacak...550 olacak sallamak yok...

Yükselmesi için neden nedir onuda yazacan....

Boşa atmasyon yok...güzel kardeşim benim...
    Bak kardeşim hala anlamiuorsun, aralik 15 ten itibaren 1 aylik yazilarimda anlattigimi her seferinde yaziyorum, ikide bir ayni seyleri yazmama gerek yok, intema bambaska bir sirket oluyor, kendi mutfağını üreten, ve gida ve yapi gros marketler zinciri kuruyor, artik sadece ecyap in mallarini satan bir sirket olmaktan cikiyor, sen kafayi yemissin, anlamiyorsun, sadece burada milleti yaniltmaya calisiyorsun, ben durust bir kisilige sahip biriyim, amacim patrona yem olmaktan kurtulsun bu yatırımcı artik, bu sirket artik mega bir sirket olma yoluna girdi, burda parazit yapip durma, verdigim , fiyatlari zaman asiminda gorecek, 5 milyon olmayan sermayeyi de en az 10 katina cikaracak baska mantik yoooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkk, senin ve pati nin hali poooooooooooohhhhhhhhhh....
    Bu kagitta senin bildigi sandigin teknik falan calismaz, hesap ve görüş calisiiiiiiiiiiiiiirrr....hiiiiirrrrrrr, yeter yavvvvvvv.....
    Bildigin varsa sen de yaz,,,,,,, ama isine gelmez, pati kizar sonra diiii mmiiiiii..... )))))))))))

5.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Bak kardeşim hala anlamiuorsun, aralik 15 ten itibaren 1 aylik yazilarimda anlattigimi her seferinde yaziyorum, ikide bir ayni seyleri yazmama gerek yok, intema bambaska bir sirket oluyor, kendi mutfağını üreten, ve gida ve yapi gros marketler zinciri kuruyor, artik sadece ecyap in mallarini satan bir sirket olmaktan cikiyor, sen kafayi yemissin, anlamiyorsun, sadece burada milleti yaniltmaya calisiyorsun, ben durust bir kisilige sahip biriyim, amacim patrona yem olmaktan kurtulsun bu yatırımcı artik, bu sirket artik mega bir sirket olma yoluna girdi, burda parazit yapip durma, verdigim , fiyatlari zaman asiminda gorecek, 5 milyon olmayan sermayeyi de en az 10 katina cikaracak baska mantik yoooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkk, senin ve pati nin hali poooooooooooohhhhhhhhhh....
    Bu kagitta senin bildigi sandigin teknik falan calismaz, hesap ve görüş calisiiiiiiiiiiiiiirrr....hiiiiirrrrrrr, yeter yavvvvvvv.....
    Bildigin varsa sen de yaz,,,,,,, ama isine gelmez, pati kizar sonra diiii mmiiiiii..... )))))))))))
    Peki bunlarin getceklesmesi icin sure ongorunuz var mi? Ya da 20 den buraya geldi bunlari fiyatlamis olmaz mi?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Bu fiyat pati nin son toplama fiyatıdır,esas prim bundan sonraki hedeftir,bu saatten sonra sabırla beklemek gerekir,hatta bence süzüldügü yerden akışlar çok akıllıca olur.Buralarda biraz oyalanır,sonra yeni zirveler,ytd.

7. Malınıza sahip çıkın,ytd...

8. Az düşen veya aynı kalan kağıtları satıp çok düşen iyi kağıtlara girin fikri bence çok iyi...

Sayfa 93/312 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •