Sayfa 93/396 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 3163 madde; 737 - 744 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Şöyle grupça bı hareket başlasa artık

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Âmin, inşaallah...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. tahta süpürgecilere kalmış ne yaptıkları belli değil abuk subuk yukarı aşağı mal alıyorlar desem değil toplamaya çalışıyorlar desem yukarı çekmeden bu tahtadan mal alamazlar görülen masayada oturdunuz telefona isterseniz bakıyorsunuz istemes seniz bakmıyorsunuz artık bu saçmalığa son vermek lazım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bir cacık olmaz.
    Yabancılar ve fonlar sürekli satıyor.
    Boks gibi mal basıyorlar

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bu kadar düşecek ne var çokmu primlendi mk

6. Kesinlikle haklisiniz . bugün 11 ve üzeri bekliyordum .ben daha yeni Tüsiad baskanligini biraksam ve kagidim surunse utanirdim . inanin ben bile bugün ki trende inanamiyorum rezillik buu rezillik. İnsana karakter ve ahlak lazim .. Hisseyi millete 12.50 le sen ver sonra SAT diye bekle ahlaksizlar.

Borsaya Kote index amiral hissen , 2 kagidin daha var .. Ama sonuç kocaman bir ********lik bence.amiral gemini yokluyorsun sonra diğerlerine bakip amiralin fiyatini asagi cekiyorsun rezillik ve ticari ahlaksizlik .

Al SAT degildir

Bunun derdi bence çok ciddi ralli yapacak manyak manyak hareketler yapip yatirimciyi hisseden dokuyor...ytd..

2015 yılı itibariyle Türkiye'nin ilk 100 şirketi ve organize perakendede ilk 5 şirketi içinde yer alan Bimeks'i hatırlatmaya başladı....yabancı neden kaçtı iyi düşünmek lazım....
    Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Sayfa 93/396 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •