Sayfa 930/1043 İlkİlk ... 4308308809209289299309319329409801030 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 7,433 - 7,440 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Selam hocam ECZYT için bir yorum mümkün mü?destek ve dirençleride yazabilirseniz memnun olurun.Allah (c.c) sizden razı olsun.
    Son düzenleme : esma; 14-12-2020 saat: 11:53.

2. Ekurisi Ecilac ta hastalık sebebi . Bunun için de bir yorum varsa . Teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Selam hocam ECZYT için bir yorum mümkün mü?estek ve dirençleride yazabilirseniz memnun olurun.Allah (c.c) sizden razı olsun.

3. Valla hocam bizlerde sayenizde öğreneceğiz inşallah. İki kağıtta bugün tavan oldu. Eğitime başladığınızda ilk öğrenciniz olmaya hazırım.

4.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Selam hocam ECZYT için bir yorum mümkün mü?estek ve dirençleride yazabilirseniz memnun olurun.Allah (c.c) sizden razı olsun.
    Esma şu an işteyim ancak akşamlari bakabilirim

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Esma şu an işteyim ancak akşamlari bakabilirim
    Tamam hocam.Bide EGGUB için destek ve direnç rıca ediyorum.Kolaygelsın....

6. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/893093
    Celik çomak hocam bu kap bildirimini yorumlayabilir misin? Bu akşam 18.31 de düştü haber. Hisse 8.04 e kadar dusmustu. Kapanış sırasında 42 kuruş birden cıktı. Sizce nasıl etkiler kagidi? Şimdiden teşekkürler.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7. celik hocam sanko gecen haftadan sayenizde girmistim bugun icin eger yorumlarsaniz selec i sormak istiyorum sabah taban olacakken gedik yatirim hisseye girip tavana goturdu nasi okumaliyiz yarin icin muhtemel senaryo icin ne dersiniz

8. Takip ettiğim ve Çelik Hocamın söylediği; ozkgy, cusan, Vertu ve sanko çok çok güzel performans gösterdiler. Bunlar için tekrar teşekkürler. Ayrıca haftalık verdiğiniz tüm kağıtların performans datalarını topluyorum. Bir çok kağıdın performansı inanılmaz. Analizlerinizi yaparken kullandığınız yöntemleri daha önce paylaşmış mıydınız? Kaçırdıysam kusuruma bakmayın lütfen. Paylaşmadıysanız yöntemleriniz hakkında da bilgi vermeyi planlıyor musunuz?

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 930/1043 İlkİlk ... 4308308809209289299309319329409801030 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •