Sayfa 930/1004 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,433 - 7,440 arası.

Konu: Viop LIII

1. Bence ISCTR alanlar diğerlerinden fonlama yapıyor taze para bulmak zor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    viop burası ..biri şort yapacak biri long yapacak ...hadise nedir anlamış değilim yanee ..kazançlı olana tebrik kaybedene geçmiş olsun bu kadar basit ya ..yani sadece viop olarak da değil haa.. bir bütün olarak borsa ve hatta hayatın taa kendisi ..

Daha bi işlem günü önce benim poz 50 bin point kardaydı ..ispatlı ..haa ben oyunu okuyamadım ..kardan zarara geçtim ..para benim mi benim ..herhangi bir kimseyi yönlendirdiğimi iddia eden var mı ..yok ..

Keyfinize bakın ya ..ki görebildiğim kadarıyla viop yvade bugün kazançta kimseyi göremedim .
    vade sonu diğer shortları kapattırıyorlar en yuksek fıyattan yenı vadede acarsanız canınızı acıtırız mesajı mı verıyolar

3. Tren yukarı doğru giderken şort açana kızıyoruz biz mertabi, çuvala mazut dolduup fışkırttırıyor herif
    Go go tar tar gelsin paralar

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4. Amerikan merkez Bankası FED Türkiye ye sınırsız dolar basma imkanı tanıdı diyip camdan atlayabilirsin.

Evet VOB budur.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tren yukarı doğru giderken şort açana kızıyoruz biz mertabi, çuvala mazut dolduup fışkırttırıyor herif
    Go go tar tar gelsin paralar
    sen koy bakayım ekstreni ben en çok senin ekstreyi merak ediyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

karakemal senin bu bademler estetik uzmanı benim mavi ortalama her yerde çalışıyor ama bugun yanlış oyun oynadım çok aşağıdan alıcağım tahtaları daha yukardan aldırdılar bana kısmet yatay kanalda devam bir tarafa kıracak bakalım.
    sel acele etmeden hacimli yatay kanal kırıyor bakalım kapanışı takip edelim.
    FORMASYON AVCISI -53

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sen koy bakayım ekstreni ben en çok senin ekstreyi merak ediyorum
    Bugün işlem yapmadım başganım henüz siftah yok. Günün en tepesini bekliyorum cuma akşam seansında yazdıydım bunu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8. En yüksek mevduattı hangi banka veriyor arkdaslar bilen varmı ?

Sayfa 930/1004 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •