Onemli Gunler Banner
Sayfa 933/1002 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943983 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 7,457 - 7,464 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

Peki bankaya gidip vade sonu fiziki dolarimizi da alamicaz mi simdi
    Ben adamlara sifir tertemiz usd verdim bana piyasadan yipranmis usd lari cakmislardi pislik

sonra onda da sikinti oluyor, baska bankaya yatirirken bazisini makina tanimiyor filan
    sahtecilik vb sinir olmak icten degil

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Dövizi alan satmadığından piyasada döviz likitide sorunu da varmış.
    O yüzden bir iki işlemle fırlayabiliyormuş kur.
    MB satışla likidite de sağlamış.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Hayir yapi krediden alirken dediniz ya...
    Ben dolar olarak getiri grafigini sormustum

3. 24 diyor, yoktur değilmi böyle birşey.
    Olursa hiç boşa uğraşmayalım fonlarla falan.
    https://twitter.com/serefoguz/status...091235843?s=20

4.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    benim de baba pisiklet derdi filan
    ama benim de yasim belli seviyeye geldi catir catir normal tl konusuyorum
    benim yasima yakin bir kadin vardi esimin calistigi is yerinde o ise israrla milyar derdi
    katılıyorum. ağız alışkanlığı diye 16 yıl geride kalmış bir şeyi sürdürmek artık fazla tembellik. arkadaşın gerekçesi yaş, tamam olabilir ama bence bunu yapanların çoğu dünyaya ben muhafazakarım, değişmem, yeniye kapalıyım diye bağırmak istiyor, geri kalanlar da tamam kızma tahsil görsem de gayet güzel 1 milyara bin lira demeyi becersem de ben de sana uyum sağlarım demek istiyor: ) cahil kalabalıktan dışlanmamak için. türkiye için iyi gösterge değil. değişim için gayret göster abi, öğren!

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    katılıyorum. ağız alışkanlığı diye 16 yıl geride kalmış bir şeyi sürdürmek artık fazla tembellik. arkadaşın gerekçesi yaş, tamam olabilir ama bence bunu yapanların çoğu dünyaya ben muhafazakarım, değişmem, yeniye kapalıyım diye bağırmak istiyor, geri kalanlar da tamam kızma tahsil görsem de gayet güzel 1 milyara bin lira demeyi becersem de ben de sana uyum sağlarım demek istiyor: ) cahil kalabalıktan dışlanmamak için. türkiye için iyi gösterge değil. değişim için gayret göster abi, öğren!
    Ahaber izledikce boyle oluyeah

6.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Fon arama kismina KRS yazarsaniz hem tl hem usd olarak fiyatlari goruluyor, deneyebilirsiniz ama nitelikli satis yaziyor cunku serbest fon..
    Tl alınamıyor, kare portföy ile de teyit ettim.

7. Ev fiyatları dolar bazında düştü gözüküyor, gıda için de aynı durum geçerli(dolar 7 iken süt 7- dolar 14 oldu süt 9). Ancak gıdada Ocak zamları dolar bazında fiyatları eski seviyeye getirse de ev fiyatları dolar bazlı düşmeye devam edecektir

Alıntı Originally Posted by Axax Yazıyı Oku
    Ev fiyatları dolar bazında düştü gözüküyor, gıda için de aynı durum geçerli(dolar 7 iken süt 7- dolar 14 oldu süt 9). Ancak gıdada Ocak zamları dolar bazında fiyatları eski seviyeye getirse de ev fiyatları dolar bazlı düşmeye devam edecektir
    Insaat maliyeti yuzde 100 artti diyorlar
    Sen ev fiyatlari dusecek diyorsun
    Tr de herseyin fiyati duser
    Arabalarin dahi duser ama ev fiyati asla dusmez

Sayfa 933/1002 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz