Sayfa 94/175 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon
Arama sonucu : 1399 madde; 745 - 752 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. İyi ki zamanında cwenelerimi satıp hepsini buna çevirmişim. Danke şön oyropavır

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Araştırma amaçlı sordum zaten sn savaşçı. Hani her şeyi bilmek de zor. Özel bilgiler veya potansiyel duyumu veya tespiti olan var mı hisse için ne dersiniz. Cwene bu iyi dendi
    Ben belli bir sayıda hisseyi takibime alırım haftalık aylık yıllık geliri gideri sermayemi artırmış temüttümü vermiş fiyat istikrarı en yüksek en düşük birde ne zaman endeks düşer ona göre karar veririm hisse alırım bir hisse tavan tavan giderken elimde yoksa almam hiç kimsenin iyi veya kötü demesi beni ilgilendirmez umarım doğru karar verir kazanırsın

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    İyi ki zamanında cwenelerimi satıp hepsini buna çevirmişim. Danke şön oyropavır
    Hocam cw daha ucuz ama yaa, en primsiz halka arz )

4.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Hocam cw daha ucuz ama yaa, en primsiz halka arz )
    Tamam da ben ikisine de katılmıştım, sonra cweneeleri satıp buna çevirdim bir de üstüne ek alım yapmıştım.

Bir de tersten düşün, neden diğeri gidiyor da beriki gitmiyor? Primsiz olması yükseleceği anlamına gelmeyeceği gibi primli olanın daha da gitmeyrceği anlamına da gelmiyor bildiğimiz gibi. Nasip bakalım.

5.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Tamam da ben ikisine de katılmıştım, sonra cweneeleri satıp buna çevirdim bir de üstüne ek alım yapmıştım.

Bir de tersten düşün, neden diğeri gidiyor da beriki gitmiyor? Primsiz olması yükseleceği anlamına gelmeyeceği gibi primli olanın daha da gitmeyrceği anlamına da gelmiyor bildiğimiz gibi. Nasip bakalım.
    Hocam ben hiç cw almadım eupwr yüzde 70 gesan yüzde 30 devam Hani Cw daha ucuz deyip duruyolarya tüm forumlarda ondan dedim

6. Hisselerin primli primsiz olması önemlidir. Ama daha önemlisi hisseyi yukarı götüren yatırımcı/gruplardır...

7. Şirketimiz, TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından 12/07/2023
    tarihinde gerçekleştirilen, 2023/602721 ihale kayıt numaralı ''İTM-450 Referanslı 154kV Nallıhan TM
    Yapım İşi'' konulu
    ihaleye katılmış ve en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1. olmuştur. İhale baz bedeli
    138.818.470, -TL'dir. (Yüzotuzsekizmilyonsekizyüzonsekizbindörtyüzyetmiş , Türk
    Lirası)

İhale ile ilgili gelişmeler, kamuoyu ve
    yatırımcılarımıza bildirilecektir.

Saygılarımızla,

8. Maşallah döke döke gidiyor...hikayesi olan şirketleri herkes bulamaz yada bekleyemez...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 94/175 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •